Skocz do zawartości

Zdjęcie

ares 550 poblem ze sterowaniem podnośnikiem

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share majes

majes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 06:34

ares 550 poblem ze sterowaniem podnośnikiem Kolejna usterka wyszła w ciągniku, jak ustawie przełącznik podnośnika w pozycji dolnej (roboczej) to przycisk strzałka w dół działa dobrze zmniejsza głębokość o jeden ale jak nacisną strzałkę w górę to od razu przeskakuje do ustawienia max wysokości, czyli np strzałką w dól ustawiam 41 naciskam strzałkę w górę i jest 100. Wszystkie inne funkcje działają prawidłowo. ustawienie maksymalnej wyskokości (pozycja przed ostatnia od góry) podnoszenia działa dobrze skok co jeden w górę i dół. Poza tym ramiona same pod swoim ciężarem nie opadają spróbuję trochę poluzować śruby co są przykręcone ramiona do mostu ale wątpię żeby to pomogło.

Zamienię pług 3 x 30,35,40 na 3 x 50. Kontakt na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ares 550 poblem ze sterowaniem podnośnikiem Dzisiaj, 17:17
  •  

#2 Share MarcinZetor8011

MarcinZetor8011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo krowy :)
    Historia
    itd.
    itp.
    :)

Napisany 23 lipiec 2014 - 12:02

ares 550 poblem ze sterowaniem podnośnikiem Jeśli chodzi o szybkość opadania ramion to sprawdz ustawienia posnośnika,może masz ustawione na najwolniejsze(opuszczanie ciężkiej maszyny na twarde podłoże)i dla tego nie opadają pod własnym ciężarem,chociaż powoli myślę że i tak powinny opadać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share majes

majes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 12:28

ares 550 poblem ze sterowaniem podnośnikiem sprawdzałem to w pierwszej kolejności, cokolwiek nie ustawię to i tak nie opadają.

Zamienię pług 3 x 30,35,40 na 3 x 50. Kontakt na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share arturooo

arturooo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 31 sierpień 2014 - 14:32

ares 550 poblem ze sterowaniem podnośnikiem Witam, nie wiem czy pomoge ale zawsze to coś. W 3p mam podobnie a stało się to po wymianie kpl cylindra tłoka i uszczelnień, same też nie opadna musi byc lekka maszyna albo ktos ręka pomóc także zbytnio bym się tym nie przejmował ale denerwujące to jest fakt