majes

ares 550 poblem ze sterowaniem podnośnikiem

Polecane posty

majes    5

Kolejna usterka wyszła w ciągniku, jak ustawie przełącznik podnośnika w pozycji dolnej (roboczej) to przycisk strzałka w dół działa dobrze zmniejsza głębokość o jeden ale jak nacisną strzałkę w górę to od razu przeskakuje do ustawienia max wysokości, czyli np strzałką w dól ustawiam 41 naciskam strzałkę w górę i jest 100. Wszystkie inne funkcje działają prawidłowo. ustawienie maksymalnej wyskokości (pozycja przed ostatnia od góry) podnoszenia działa dobrze skok co jeden w górę i dół. Poza tym ramiona same pod swoim ciężarem nie opadają spróbuję trochę poluzować śruby co są przykręcone ramiona do mostu ale wątpię żeby to pomogło.


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o szybkość opadania ramion to sprawdz ustawienia posnośnika,może masz ustawione na najwolniejsze(opuszczanie ciężkiej maszyny na twarde podłoże)i dla tego nie opadają pod własnym ciężarem,chociaż powoli myślę że i tak powinny opadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

sprawdzałem to w pierwszej kolejności, cokolwiek nie ustawię to i tak nie opadają.


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturooo    126

Witam, nie wiem czy pomoge ale zawsze to coś. W 3p mam podobnie a stało się to po wymianie kpl cylindra tłoka i uszczelnień, same też nie opadna musi byc lekka maszyna albo ktos ręka pomóc także zbytnio bym się tym nie przejmował ale denerwujące to jest fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez goldspider
      Witam. Mam problem z sterowaniem podnośnikiem  z błotników, otóż opuszczanie działa jak należy ale gdy próbuje podnieść to TCE10 się blokuje (tak jak po zgaszeniu traktora). Włącznik sprawdzony, kable całe, sterowanie TCE10 z traktora działa jak należy, nic nie mruga. Proszę o pomoc 
    • Przez uycjhARES
      Witam,
      Czy to normalne że nakrętka regulacyjna hamulca ręcznego jest tak nisko?
      Nie mam pomysłu jak dostać się do niej kluczem rurkowym

    • Przez bartek15208
      Cześć mam problem z ciągnikiem Renault Ares 640 czasami a już coraz częściej rozlacza mi rewers mianowicie w czasie jazdy rozlacza się i zaczyna mi migac piszczesc kontrola z akumulatorem z strzalką ta pomarańczowa i ciągnik stoi dopiero jak wyrzuce bieg poruszam sprzęgłem i ponownie wrzucę bieg ciągnik zaczyna jechać Niewiem co to może być wszystko przejrzałem czujnik pod sprzęgłem wymieniłem. Bez wyrzucenia biegu i jego ponownego wrzucenia błąd niezniknie i ciągnik niepojedzie może tu gdzieś problem leży? Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Mateuszpaluch21
      Witam. Mam takie pytanie otóż gdy nacisnę pedał sprzęgła to zaświeca się kontrolka z piorunem po chwili gaśnie tak samo gdy puszczam pedał. Sytuacja ma miejsce tylko wtedy gdy ciągnik jest rozgrzany i używam pedału sprzęgła.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj