Gość

Co sądzicie o MF 4455?

Polecane posty

Gość   
Gość

Mam zamiar coś takiego kupić co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Wywtarzany w fabryce Valtry, na tej samej lini co Valtra A- wkońcu to bliźniaczy model, więc jak przystało na te 2 firmy, jest to sprzęt godny uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie wiem że to jest valtra A95 tylko w masce MF zamierzam kupić ,albo jeden ,albo drugi .Narazie MF że tak powiem wygrywa troszkę tańszy i ma rewers po lewej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Ja takim śmigam od czerwca 101KM i jestem zadowolony


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Bardzo prosty, mechaniczny ciągnik z ograniczoną elektryką. Zaglądam czasami na serwis; i DHK; i Spółki, mało jest problemów z tą serią. Jedyną wadą jest waga i rozłożenie masy, nie jest w stanie uciągnąć tych samych maszyn co 100 konny Axos (np: 3m agregat upr-siew). Wszystko zależy od przeznaczenia.


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Mój współpracuje z Aresem L/R3,0 +Poznaniak 3,0THS/talerzowy/waga zastawu to 750kg+740kg(bez materiału siewnego)

z pługiem Gregoire-Besson RC4 416/160/100 3+1 waga 1300kg i nie narzekam


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@ferdek1 wstaw jakieś fotki do galerii :)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

jak powyciągam sprzęt z hali to popstrykam i wstawię


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodu1616    0

a jak model 4455 radzi sobie w turze bo też planuję kupić takiego właśnie mf-a w najbliższym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Ja byłem dzisiaj świadkiem i uczestnikiem MF4455 miał pociągnąć samochud załadowany z drewnem na śliskiej leśnej drodze nawet go nieruszył i włączył 4 na 4 i blokada klapa ani centymetra go nie rusztł.A moja c-385 po 4 łańcuchy na kołach blokada i tyta i poszedł i gdzie leży wina.


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arix12    0

Jestem uzytkownikiem Mf 4455 juz prawie dwa lata i uwazam ze jest to ciagnik oszczedny, jak i dociazony tez silny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodu1616    0

również słyszałem podobne opinie na temat tych ciągników jedyną wadą jest ich dość lekka masa ale zawsze można je dociążyć obciążnikami ^^

Najprawdopodobniej pod koniec maja będę użytkownikiem jednego z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arix12    0

czyli jakies 180 tys :D ja za swojego dalem dwa lata temu 156 tys brutto z obciaznikami na tylne kola 360 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodu1616    0

Nie euro obecnie jest po 4zł czyli koło 160000zł i wciąż spada dlatego właśnie chcę zaczekać do maja

 

a moglibyście mi jeszcze doradzić nad wybraniem podnośnika bo zastanawiam się jaki wybrać czy mechaniczny czy elektrohydrauliczny wiem że elektrohydrauliczny ma coś że podczas jazdy z pługami czy czymś innym tak nie rzuca ciągnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

Amortyzacja drgań się to nazywa:) myslę że warto dopłacic z ehr po pierwsze wygoda po drugie stała głębokość np orki i masz funkcje jak szybko ma opadać podnosić dobra sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arix12    0

O amortyzacje drgan ci chodzi? :D ja mam mechaniczny i jest taka wajcha z tylu od drgan... odrobine pomaga, ale co ehr to nie mhr :) tylko ciagnik o 10 tys drozszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

a jak model 4455 radzi sobie w turze bo też planuję kupić takiego właśnie mf-a w najbliższym czasie

Całkiem dobrze tylko trzeba by było mieć na tyle dociążenie aby pewnie nim śmigać i nie martwić się aby nie "fiknąć"


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj