Zaloguj się, aby obserwować  
Szymon8

Czy da się założyc drugi silownik do MTZ 82

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Szymon8    0

Witam czy da sie zalozyc drugi siłownik do mtz 82 dokladnie chodzi mi zeby ten silwnik byl na podnosniku co by trzeba bylo tam przerabiac i jaki moze byc tego koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Oczywiście, że się da.

 

Koszty zależne czy kupisz siłowniki używane czy nowe, wymiana ramion lub niekoniecznie, zależne od zastosowanych siłowników.

O ile chcesz więcej dźwigać, bo może wystarczy że oryginalny siłownik wymienisz na większy, to znaczy o większej średnicy, także oryginalny do MTZ.

 

Tak w ogóle to tego trochę w internecie jest:

https://www.google.pl/search?q=dodatkowy+silownik+mtz+82&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&channel=sb&gfe_rd=cr&ei=chPMU6XkF6ah8we-0oDYAQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon8    0

silowniki to ja mam nowe wiekszej srednicy oryginalny 2 sztuki tylko nw czy pompa to wytrzyma pewno bede musial ją wymieni na wiekszą a ramiona to mam na haki to powinny wytrzymac i jak tam z podłączeniem do rozdzielacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Pompa będzie miała lżej więc wytrzyma, dodatkowe siłowniki wpinasz w istniejące przyłącze do tego co jest oryginalnie.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Pompa będzie miała lżej, ale szybkość podnoszenia troszkę spadnie. Zobaczysz jak będzie za wolno to wymienisz na większej wydajności.

Najłatwiej podpiąć zakładając trójniki przy oryginalnym siłowniku, bądź w zależności jaki jest oryginalny siłownik podpiąć się pod zaślepione wejścia w jego deklu.

Ramiona to chodziło mi o dźwignie co są założone na wale, a do nich zamocowane wieszaki ramion. Tu chodzi o montaż siłowników do tych dźwigni. Zależy jakie masz siłowniki dodatkowe, jak długie. Bo można siłowniki podpiąć pod końce dźwigni razem z wieszakami lub trzeba zmieniać na takie z linku @seweryna20.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pati
      Moi rodzice chcieliby taka hodowlę założyć. Chcę wiedzieć jakie są wymagania, ceny itp. Warunki mamy dobre: własny las i nieużytki. Czy trzeba mieć jakieś pozwolenia. Czy są może do kupienia jakieś książki związane z hodowla Jeleni.
       
      Z góry dzięki za wszelkie informacje!!!
    • Przez arturo4333
      Witam wszystkich! Mam takie pytanie czy do Ursusa 3512 można podpiąć dodatkowy siłownik pomocniczy? za odpowiedzi z góry dziękuję.
    • Przez Eliasz
      Witam
      Ostatnio jadąc sobie drogą zauważyłem że na kopalni w dzrzewkach robi t-25 tylko z przednim napędem gdy zajechałem do domu sprawdziłem w swoim Władku czy posiada jakieś wyjście jest tam coś takiego chyba to czyli taka pokrywka z boku skrzyni tylko nie wiem co jest pod nią bo nie miałem czasu rozbierać
      i moje pytanie brzmi następująco ile może kosztować napęd i gdzie mógłbym go dostać oraz najważniejsze czy będzie on pasował
      Z góry wielkie dzięki
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy
       
      ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez mataxenon
      Witam. w związku z tym że nie mogłem nic znaleźć na forum, muszę założyć nowy temat. wiec tak przy moim ursusie nie ma w ogóle siłownika wspomagającego podnośnik, i chce go podłączyć ale nie moge się domyślić gdzie podłączyć zasilanie, proszę więc o pomoc, mogą być zdjęcia. czekam na odp.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj