Skocz do zawartości

Zdjęcie

mtz 82 brak prądu

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share luc93

luc93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 19 lipiec 2014 - 18:09

mtz 82 brak prądu jak jest już taki temat to przepraszam al może ktoś mi pomoże i sie skasuje temat a mianowicie / chodzi mi o to ze się bawiłem bezpiecznikami no i coś sie przepaliło chyba bo włącznik przy akumulatorze sprawdzałem daje prąd rozrusznik na śrubokręt też kreci . ale pyzatym nigdzie nie ma ani swiatła ani stacyjka nie działa no i nie wiem te małe bezpieczniki sprawdziłem i są dobre ale po lewej stronie są też takie duże może tam trzeba szukać przyczyny . jest coś tam takiego jak bezpiecznik główny od całego mechanizmu stacyjka .przekaźnik w obwodzie włącznika rozrusznika .mtz jest z 2000 roku proszę o pomoc i przepraszam za błędy .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mtz 82 brak prądu Dzisiaj, 07:10
  •  

#2 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7632 postów

Napisany 19 lipiec 2014 - 18:11

mtz 82 brak prądu Jaki ciągnik, jaki a rozruch 12/24 czy tylko 12V. Od tego trzeba zacząć.
KPK Kumurun Team

#3 Share luc93

luc93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 19 lipiec 2014 - 18:12

mtz 82 brak prądu 12/24 ma 2 akumulatory rozrusznik szybko obrotowy

#4 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7632 postów

Napisany 19 lipiec 2014 - 18:16

mtz 82 brak prądu Sprawdź kabel idący od przełącznika 12,24 do deski rozdzielczej zasilający całą instalację. Odkręcisz prawy boczek pod deska rozdzielczą i tam będzie wtyczka z zdaje się czterema kablami. jeden z nich zasila wszystkie odbiorniki ruska. Ma tam być 12 V.
KPK Kumurun Team

#5 Share luc93

luc93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 19 lipiec 2014 - 18:20

mtz 82 brak prądu to mogą być przepalone kable ja myślałem że będzie jakiś główny bezpiecznik własnie od całego panelu .to żarówką moge to jakoś sprawdzić ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7632 postów

Napisany 19 lipiec 2014 - 18:26

mtz 82 brak prądu Możesz. Sprawdź w tej wtyczce. Są tam cztery przewody zdaje się. Nie pamiętam dokładnie ale jeden z nich zasila instalację, drugi steruje przełącznikiem 12/24, trzeci idzie dom elektromagnesu rozrusznika, Czwarty nie pamiętam.
Musisz zacząć od tego miejsca szukając zanikun prądu. probówka wystarczy do tego.
KPK Kumurun Team

#7 Share luc93

luc93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 19 lipiec 2014 - 18:33

mtz 82 brak prądu wtyczka koło zegara mtg są 2 tam 3 zawiniete przewody z kablami idą jesli chodzi o prawa strone 1 idzie na dach a 2 na dół chyba do akumulatora jeszcze jest tam taki plastki zakrecany z kablami przymocowany

w jednym kablu jest 5 kabelków a w następnym 3 jutro sprawdze a powiedz mi po lewej stronie od czego są te bezpieczniki kosteczki ?

#8 Share piotr820

piotr820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja

Napisany 20 lipiec 2014 - 09:28

mtz 82 brak prądu Tutaj nad zbiornikiem oleju hydraulicznego, chyba powinieneś mieć takie bezpieczniki (w takiej czarnej puszce) blaszkowe, musisz otworzyć tą puszkę i zajrzeć tam, to są chyba 50 A... No chyba że nie masz wgl. tej puszki, do niej idą przewody od rozrusznika i które zasilają całą instalacje...
KPK Kumurun Team

Zanim komuś pomożesz, zastanów się czy on by ci pomógł!!!

#9 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7632 postów

Napisany 20 lipiec 2014 - 10:31

mtz 82 brak prądu Jeśli ma przełącznik 12/24 kabel zasilający instalacje idzie do tego przełącznika nie do rozrusznika. Wtyczka zasilająca instalacje jest z prawej strony pod deska rozdzielczą.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share luc93

luc93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 20 lipiec 2014 - 20:22

mtz 82 brak prądu można skasować temat dzięki za pomoc byl przepalony kabel i palił bezpiecznik

Dodaj odpowiedź