marianek071

oslony na kola pilne

Polecane posty

marianek071    5

pryskam ciagnikiem T25 i gniota sie maliny prosze o porady jak wykonac oslony na kola , prosze o jakies zdjecia

PILNE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

Przy przednich kołach możesz spróbować założyć odwrotnie błotniki,lewy na prawe koło a prawy na lewe koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal009    27

Kolega dobrze radzi. Mam tak w trzydziestce i to zdaje egzamin. Na przyszły rok mam w planie zrobić taki płaskownik, albo rurkę od schodka do kabiny do przedniego koła (tak ze 40-50 cm od schodka), bo teraz przednie koło bardzo ładnie odgarnia, ale trochę malin wpada pod tylne koło.

Edytowano przez michal009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243

To jest Twój patent ?? sam to wykonałeś jako pierwszy ?? Chyba zerżnąłeś pomysł od kogoś kto to już ma i wcześniej to wykonał. Piszesz, że spełnia swoje zadanie a ciekaw jestem czy podnosi badyle malin leżące na ziemi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ssman860
      Witam!
       
      Chcę zmniejszyć rozstaw osi przedniej w swoim ursusie c385, ale nie mogę ruszyć końcówek (tych wsuwanych) Śruby ustalające puściły bez problemu, ale nie można ruszyć końcówki drążka.
      Moje pytanie: Ma ktoś jakiś sposób na ruszenie tego elementu???
    • Przez franec
      Witam
      Co sądzicie o DF Agrofarma 410 - 85 KM.
      Niedawno miałem okazję przejechać się Agrofarmem 420 (99 KM)w porównaniu z NH o podobnej mocy znacznie lepiej mi się podobał, ale dla mnie jest to za duży ciągnik- potrzebuję takiego ok 85 KM. Dodam że za tego DF 99 KM z szerokimi oponami, szklanym dachem, klimatyzacją i ulepszonym tylnym mostem(nie wiem na czym miało by to polegać ale dealer tak twierdził, skrzynia mechaniczna z reversem cena ok 140 tys netto.
      Jeżeli macie jakieś doświadczenie z DF 410 to napiszcie (najbardziej interesuje mnie jego ewentualna awaryjność i ilość paliwa jaką może spalić.
      A może coś z SAME lub Lambo (w niższej cenie ) 85-90 KM?
       
      Mam jeszcze pytanie z nieco innej beczki dotyczące PROW-u. Ile mam czasu na zakup maszyn od momentu podpisania umowy z agencją? słyszałem że 2 lata + rok jeśli bierze się w dwóch pulach- czy jest to prawda?
    • Przez RycerzNocy
      Chciałbym założyć felgi i opony 10/15 (takie jak są w rozrzutniku obornika) do c-360 i co muszę przerobić aby móc je założyć.
    • Przez PrzemoO
      Jakie koła pasują do 360. Są 9,5 x 36 a czy wejdą 9,5 x 42? Moja 360 ma kabinę z Koźmina i nie wiem czy wejdą tam koła 42. Jeśli ktoś ma takie to proszę o odpowiedź.
    • Przez bartekcuber
      Witam mam problem z perkinsem 3 cieknie mi olej z simeringu na wale przy kole zamachowym mechanik założył już drugi i dalej się leje wie ktoś jak on ma być założony on mi wbijał go w takie kółko troszkę głębiej niż równo z płaszczyzną kółka i potem na wał zakładał tak ma być czy może on ma być głębiej założony ? simering ma być sprężynką w stronę tłoków tak ? proszę o pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj