Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czym poza traktorami jeździcie na pole?

437 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 09 styczeń 2007 - 20:30

Mamy ibize ale w pole idzie przewaznie maluch albo muj simek

Ej ja tez jezdze na pole maluchem (98000km przebiegu) lub simsonem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czym poza traktorami jeździcie na pole? Dzisiaj, 03:31
  •  

#62 Share SUCHY102

SUCHY102

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 11 styczeń 2007 - 00:36

Ej ja tez jezdze na pole maluchem (98000km przebiegu) lub simsonem

hehe dla mnie też maluch żądzi na polu mimo tego że mam około 220 000 zrobione niewiem dokładnie bo licznik dawno sie zatrzymał a jeżździ sie dalej:).Kiedyś jak sie utopiłem maluchem na polu bo paliwo wiozłem to sobie jedynke i ssanie wrzuciłem i go wypchnąłem sam tak samo jak wpadłem kiedyś do rowu bo mnie ręka swędział i na ręcznym na drodze polnej chciałem zawrócić <_< a jak pojechałem w to samo miejsce astrą 1,7D to jedyne co mi zostało to czekać na ciągnik żeby mnie wyciągneli ale jednak astra lepsza bo mozna więcej wziąc bo kombi w sezonie to ona sie prawie w wóz serwisowy zamienia bo poeło w niej kluczy różnych narzędzi i baniek z paliwem;)

#63 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 11 styczeń 2007 - 19:34

Czym poza traktorami jeździcie na pole? Maluch to 'POTWÓR' Pogromca ściernisk <_<

#64 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 11 styczeń 2007 - 20:26

Czym poza traktorami jeździcie na pole? Pamietam kiedys, ze zrobilem cos glupiego i od tamtej pory dalem se siana ze swirowaniem maluchem po sciernisku. Co zrobilem? Ano rozpedzilem sie (maluchem) do 80km/h, bo po ubitym przez przyczepy jechalem (no wiecie, jak sie slome wozilo, to sie ubilo jak beton) i zaczalem lekko driftowac i w pewnym momencie poczulem, ze chyba przegialem i zamiast sie slizgac kola zablokowaly sie i o malo nie dachowalem (prawdopodobnie z zewnatrz nie wygladalo to tak groznie, ale ze srodka tak). Moze stwierdzenie "o malo nie dachowalem " jest malym naduzyciem, ale znakomicie oddaje to co wtedy czulem. Zestrachalem sie mocno i od tamtej pory juz jezdze bardziej odpowiedzialnie.

Pamietam tez, ze tego samego dnia jechalismy po slome maluchem, a dziadek pojechal traktorem z przyczepami, no i niestety, ale bylo nas 7 i.... musialem jechac na dachu..... oczywiscie Vmax to bylo wtedy jakies 20km/h. Po drodze pyblicznej!!! To wlasnie za niedlugo (ze 2 godziny od jazdy na dachu) zdarzyla sie moja przygoda maluch drift, o ktorej napisalem powyzej.

#65 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 11 styczeń 2007 - 22:27

Pamietam kiedys, ze zrobilem cos glupiego i od tamtej pory dalem se siana ze swirowaniem maluchem po sciernisku. Co zrobilem? Ano rozpedzilem sie (maluchem) do 80km/h, bo po ubitym przez przyczepy jechalem (no wiecie, jak sie slome wozilo, to sie ubilo jak beton) i zaczalem lekko driftowac i w pewnym momencie poczulem, ze chyba przegialem i zamiast sie slizgac kola zablokowaly sie i o malo nie dachowalem (prawdopodobnie z zewnatrz nie wygladalo to tak groznie, ale ze srodka tak). Moze stwierdzenie "o malo nie dachowalem " jest malym naduzyciem, ale znakomicie oddaje to co wtedy czulem. Zestrachalem sie mocno i od tamtej pory juz jezdze bardziej odpowiedzialnie.

Pamietam tez, ze tego samego dnia jechalismy po slome maluchem, a dziadek pojechal traktorem z przyczepami, no i niestety, ale bylo nas 7 i.... musialem jechac na dachu..... oczywiscie Vmax to bylo wtedy jakies 20km/h. Po drodze pyblicznej!!! To wlasnie za niedlugo (ze 2 godziny od jazdy na dachu) zdarzyla sie moja przygoda maluch drift, o ktorej napisalem powyzej.

Siedmiu do malucha to na pewno nie wejdzie B). Chociaż kto wie, może sa jakieś rekordy w tej konkurencji. Ja pamiętam jak z kumplami i koleżankami- 3 chłopaków i 3 dziewczyny, czyli 6 ludzi <_< jechaliśmy na impreze do sąsiedniej wsi B). To było zaledwie 5 kilometrów, a myślełem, że się udusze, ale było ciekawie B).

#66 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 11 styczeń 2007 - 23:18

Czym poza traktorami jeździcie na pole? no to wlasnie ja na dachu i 6 ludzi w srodku. B) 6 w maluchu sie miesci raczej bez problemow, tylko ze trudno tak jechac daleko. <_<

#67 Share Tomcraft

Tomcraft

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów
  • Zainteresowania:Kolarstwo,Muzyka,Polityka,Rolnictwo

Napisany 12 styczeń 2007 - 16:39

Czym poza traktorami jeździcie na pole? Poza rolnictwem moim drugim hobby jest kolarstwo wiec na pola jezdze rowerkiem. Na wiosne i lato potrafie przejechac 80 km wiec mam mozliwosc oglodania wielu pól i sprzetu pracującego w mojej okolicy.

#68 Share Piotr1614

Piotr1614

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z rolnictwem

Napisany 12 styczeń 2007 - 16:45

Czym poza traktorami jeździcie na pole? Opel astra classic 2 i golf 3 i oczywiście rower tak dokładniej to składak

#69 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 18 styczeń 2007 - 07:44

A ja od najbliższej środy (mam taką nadzieję) będę patrolował swoje pola yamahą YZ 250, 56 koni mocy przy ok 90 kg wagi <_< po kilkuletniej przerwie z jednośladami powracam do tych pięknych maszynek. Oby tylko tranzakcja przebiegła pomyślnie.

Jak napisałem tak zrobiłem, ale nie od środy tylko od niedzieli robie wypady w pole na motorku B)

#70 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 25 marzec 2007 - 20:14

Czym poza traktorami jeździcie na pole? ja w pole jezdziłem duzym fiatem teraz poldkiem przyczepka do poldziny i jazda jak coś trzeba samochud tylko do celów tym podobnych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Radar

Radar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 05 maj 2007 - 22:13

Czym poza traktorami jeździcie na pole? Kiedys, jak mi sie nudzilo to jezdzilem skuterem po polu. szkoda ze nie mam quada...... :lol:

#72 Share pawoo86

pawoo86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 06 maj 2007 - 07:49

Czym poza traktorami jeździcie na pole? Ja sobie jeżdze Simsonem S 51,dobry sprzęt na polne drogi i pola.

#73 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 06 maj 2007 - 08:00

Czym poza traktorami jeździcie na pole? Ja oplem zafirą albo vivaro, ale planuje kupić jakiegoś dostawczaka do gospodarstwa, bo tych samochodów trochę szkoda...

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#74 Share katator

katator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 866 postów

Napisany 06 maj 2007 - 09:24

Czym poza traktorami jeździcie na pole? a ja lubie czasem rowerkiem swoje pola pozwiedzac.
zawsze troche swiezego powietrza i ciszy bez spalin i bez warkotu silnika :lol:

#75 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 06 maj 2007 - 09:29

Czym poza traktorami jeździcie na pole? Ja praktycznie co niedziela jeżdżę po polach na rowerku, czasem się przebiegnę, to tak najczęściej. No a jak brak pilnie to samochód(seat cordoba)dołki pięknie wytrzymuje :lol: ;)

#76 Share Zetorek7711

Zetorek7711

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 06 maj 2007 - 09:54

Czym poza traktorami jeździcie na pole? Ja na pole jeżdze skuterkiem piaggio typhon albo jak tata pozwoli to nissanem primerą :lol:

#77 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 06 maj 2007 - 10:20

Czym poza traktorami jeździcie na pole? Na pole śmigam rowerem :lol: a jak trzeba coś dowieźć to toyotą hilux

#78 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 06 maj 2007 - 11:04

Czym poza traktorami jeździcie na pole? to Twoj jest ten bialy hilux ktory jezdzi po bialej?? :lol:

#79 Share robcio3dz

robcio3dz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Dziewczyny, AF, %, i jazda wszystkim co ma kola:)

Napisany 06 maj 2007 - 11:08

Czym poza traktorami jeździcie na pole? Ja czasem seat cordoba a tak to cezetą 175 i jak jade na pole to wpadam na naszą kopalnie super teren tylko jakiś quad albo cross by sie przydał tylko co najmniej 400cm3 ale pod niektóre górki nie da sie niczym podjechać nie dawno kumpel 115konnym DF próbował to nie pod każdą wjechał.
URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Lesin

Lesin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 06 maj 2007 - 12:39

Czym poza traktorami jeździcie na pole? ja dlatego ze pole mam zaraz za domem to jezdze sobie rowerkiem rekreacyjnie.Zawsze to mozna dokladniej sie przyjrzec roslinkom i po czuć ten wiatr we wlosach :blink: