Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czym poza traktorami jeździcie na pole?

437 odpowiedzi na ten temat

#21 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 26 listopad 2006 - 02:28

Czym poza traktorami jeździcie na pole? Ople na pewno mają słabe zabezpieczenie antykorozyjne. Najgorsze są astry I co były produkowane u nas w Gliwicach. Mój znajomy ma z roku 1999 i już niezłe dziury są w dźwiach :-. Co do silników to panują różne opinie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czym poza traktorami jeździcie na pole? Dzisiaj, 18:26
  •  

#22 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 11:49

Czym poza traktorami jeździcie na pole? To wszystko zależy od tego co się kupi. Jeżeli kupujecie tanie auta, to wiadomo, że mają jakieś ała. Zmęczony, bity, cokolwiek innego samochód za 3/4 właściwej rynkowej ceny i później tworzą się wam takie opinie o OPLU. Podobnie może być, kiedy nie dba się o standardowe utrzymanie. Nasza Vectra i Frontera się nie psują-mam, dlatego wiem. Natomiast wy opowiadacie o sąsiadach. Wiadomo, że potentatem w dziedzinie samochodów ta marka nie jest, bo do czołowych producentów najbardziej niezawodnych aut należą Mercedes i VOLVO.

Mieliśmy kiedyś czerwoną Ładę Samarę 1300S hatchback z 1990r. od nowości, odkupił od nas znajomy z tej samej miejscowości za niebagatelną sumkę, bo się napalił i widział, że była dobrze utrzymana.
John Deere marką ponad wszystkie.
Zamieszczone przeze mnie fotografie chronione są prawem autorskim.

#23 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 12:00

Czym poza traktorami jeździcie na pole?

Ople na pewno mają słabe zabezpieczenie antykorozyjne. Najgorsze są astry I co były produkowane u nas w Gliwicach. Mój znajomy ma z roku 1999 i już niezłe dziury są w dźwiach :-. Co do silników to panują różne opinie...

moja astra jak pisałem jest z 95r i niestety troche gnije :( ale swoje już przeszła ;D ;D
niedawno wymieniałem skrzynie biegów i uszczelkę pod głowicą pozatym wymieniam olej ale jak już mówiłem swoje już przeszła ;)

#24 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 14:25

Czym poza traktorami jeździcie na pole? @Jarek-nie wiem jak ktoś ale ja pisałem o aucie:
1)W momencie kupna 1,5 roku
2)Zawsze serwisowane
3)Niesamowicie zadbane
4)Mojej siostry i nieraz nim jeździłem
5)A mimo to do d..y
Co do auta sąsiada to nie sposób nie zauważyć-wystarczy spojrzeć przez okno.Zresztą nie chciałbym generalizować-mam stare Volvo (na razie odpukać bez awarii) a mój kuzyn kupił sobie 2,5 roku temu nowego E270 CDI full wypas i co -kupa -co chwila coś-mają tam też starego Mercedesa E250 TD z 1988 i ten z kolei nie miał chyba nawet przepalonej żarówki ;D.Do czego zmierzam?-coraz większe jednorazówki nam wciskają

#25 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 17:38

Czym poza traktorami jeździcie na pole? zgadzam sie z jaro! mamy rocznego mercedesa vito i przy przebiegu 100 000 km poszla nam turbina  :( dobrze ze byl na gwarancji bo inaczej byloby w plecy jakies 10 tys zl...

#26 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 18:26

Czym poza traktorami jeździcie na pole? 100000 km-nieźle-mój rekord to gdzieś tak 65000 km w rok

#27 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 19:51

Czym poza traktorami jeździcie na pole? My jeździmy średnio 25 tyś. km na rok każdym autem, Maluch to ma wieczne wakacje, teraz ma prebieg chyba 60 tyś. jak dobrze pamiętam.

#28 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 26 listopad 2006 - 22:57

Czym poza traktorami jeździcie na pole? Niczym nie jeżdżę w pole, ale chcę się wypowiedzieć na temat opla. A co? Mam prawo. Otóż słyszałam o nim same złe opinie. Częściowo zostało napisane na forum, jakie sa jego wady. Są po prostu niskiej jakości i awaryjne. Wiecie jak się mówi na Fronterę? Froterka. To jest pseudoterenowy samochód. Czytam OFFroad PL 4x4. Tam są świetne artykuły o autach terenowych. Tylko że czasopismo nie może źle pisać o aucie, ale już na stronce internetowej sobie używają...  Nikogo nie chcę obrazić. Jak ktoś lubi auta tej marki- idzie uszanować czyjś gust. A gust jak d...a- każdy ma swoją...  Pozdrawiam!

#29 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 23:41

Czym poza traktorami jeździcie na pole? Po części się zgodzę. Frontera w modelu produkowanego do 98r. jest naprawdę kiepska, pewnie tą opisywało w/w czasopismo. 98-2004 jest dużo lepsza, a bogatsze wersje w zupełności dorównują np. Jeepom. Co do nazwy pseudoterenowy. Nie zgodzę się, gdyż osobiście miałem przyjemność wypróbować to auto w terenie górzystym, leśnym w górach świechocińskich 110m n.p.m. o kącie nachylenia na oko 25-30 stopni bez koloryzowania. Poza tym pisma offroad-owe oceniają typowo terenowe kwestie. Gdyby brać ich opinię pod uwagę to terenowym i nowoczesnym autem jest Uaz albo to co polska policja zakupiła z Rumunii. OPEL Frontera doskonale sprawdza się na szosie jak i w nienajtrudniejszych warunkach terenowych. Prawdziwym pseudoterenowym autem nazwać można wszystkie samochodu z segmentu SUV.

#30 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 27 listopad 2006 - 15:17

Czym poza traktorami jeździcie na pole? Wcześniej Lanosem z 2000 roku. Miał 85tyś km i żadnej awarii. No ale niestety stoi teraz na parkingu za promile. A teraz to oplem tigrą 96. O oplach też nie miałem dobrej opini bi kiedyś mieliśmy kadeta. Nic tylko się sypał. Głównie progi i nadkola :-. Ale tigra jak na 10 lat to się nieźle trzyma. Zero rdzy i jak na 170 tyś to silnik brzytwa 8)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 27 listopad 2006 - 16:24

Czym poza traktorami jeździcie na pole? Lanos na parkingu za promile, a ty wciąż jeździsz? Może to ciebie powinni odstawić na parking ;D

#32 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 27 listopad 2006 - 16:52

Czym poza traktorami jeździcie na pole? Ja to nawet kapselka nie powącham jak mam gdzieś jechać :) . Nawet rowerem. Ojca złapali

#33 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 27 listopad 2006 - 23:27

Czym poza traktorami jeździcie na pole? wczesniej mielismy renault lagune ktora w 5 lat zrobila 400 000 km i mozecie mi wierzyc lub nie ale w momencie sprzedazy miala min. oryginalne przednie amrtyzatory i tylna belke oraz niedotykany uklad wydechowy  8) a w momecie zakupu tego auta ludzie mowili ze nie wytrzyma on nawet roku...

#34 Share at_horses

at_horses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 28 listopad 2006 - 09:54

Czym poza traktorami jeździcie na pole? zazwyczaj vw t3 syncro...:) po górkach nawet nieżle śmiga... ;D

jak mam ochote to wsiadam na swojego ogiera i w pole:) przyjemne z pożytecznym... polecam ;D
mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

#35 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 28 listopad 2006 - 18:58

Czym poza traktorami jeździcie na pole? @grzesio31 a można wiedzieć gdzie tyle jeździsz???już gdzieś czytałem o Twoim vito i jego przebiegu ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#36 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 28 listopad 2006 - 20:41

Czym poza traktorami jeździcie na pole? mamy mala firme a gospodarstwo to BARDZO DROGIE HOBBY mojego ojca ;D gdzie czytales o moim autku? z tego co sie orientuje to raczej nigdzie sie tym nie chwalilem...

#37 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 28 listopad 2006 - 21:14

Czym poza traktorami jeździcie na pole? nie wiesz???ojjj to nie dobrze  :D szczerze to sam nie wiem w którym wątku... ale napewno na tym forum  ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#38 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 28 listopad 2006 - 22:31

Czym poza traktorami jeździcie na pole? wlasnie przegladalem wszystkie moje wiadomosci i nie widzialem zadnej o moim aucie..

#39 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 28 listopad 2006 - 22:34

Czym poza traktorami jeździcie na pole? ale roczne vito z przebiegiem 100 tys masz czy nie???moze ja sie pomyliłem  :-[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 28 listopad 2006 - 22:40

Czym poza traktorami jeździcie na pole? mam. ma troszke ponad rok i troche wiecej ponad 100 000