Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie

63 odpowiedzi na ten temat

#41 Share adasd

adasd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 20 luty 2008 - 15:35

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie witam ja mam wóz paszowy metalfach sprawuję się bardzo dobrze pracuje z c 360 dałem za niego 55tys i ma 7 m3

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie Dzisiaj, 11:29
  •  

#42 Share bayer

bayer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 20 luty 2008 - 15:38

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie ja mam 12m3 i 360 bez problemów sobie z nim radzi. w 40 min. potnie namiesza dla krów(wrzucam tam m.in.2 bale)

#43 Share michcio899

michcio899

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 22 luty 2008 - 23:59

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie ja tam mam italmixa 15 m i chodzi w tym NH 7056bis i nie mam z nim zadnych problemów bardzo dobrze sie sprawuje POLECAM!!! POZDRAWIAM!!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share deszcz

deszcz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 19:18

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie ...a co sądzicie o wozie paszowym Pronaru (WÓZ PASZOWY PRONAR VMP-10 )
...film prezentujacy jego mozliwości mozna obejrzeć: WÓZ PASZOWY VMP-10

#45 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 25 marzec 2008 - 19:30

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie Jeśli chodzi o wozy Pronar chyba bym na niego nie postawił. Osobiście nie znam nikogo kto by miał taki wóz i nie widziałem go na żywo w akcji, natomiast widząc jak są wykonane ciągniki Pronar to i wykonanie wozu może budzić wątpliwości.
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#46 Share mlodyrol

mlodyrol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 25 marzec 2008 - 22:45

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie sadze podobnie jak poprzednik Witek. Pronar jest dla mnie producentem z najnizszej polki (bez urazy dla uzytkownikow tego sprzetu) ale wielu moich kolegow mialo do czynienia z tym sprzetem i nie wspominaja tego najlepiej

#47 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 10 kwiecień 2008 - 20:58

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie W Poradniku Rolniczym z 17 lutego jest artykuł o wozach paszowych i wóz holenderskiej firmy Trioliet chodzi z c-330 bez najmniejszych problemów.

#48 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 12 kwiecień 2008 - 19:39

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie Radziłby podchodzić do takich informacji z dystansem, gdyż w tym samym numerze jest mój znajomy z marką, która tam chwali. Tylko tam.

#49 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 16 listopad 2009 - 08:09

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie Cześć koledzy. Potrzebuje propozycje ofert wozów paszowych zachodnich marek.
Wytyczne wozu paszowego to:
-pojemność 12-15 m3
-mieszalnik pionowy
-paszowóz musi byś koniecznie z wycinakiem nie chodzi mi tu o frez a o wycinak.
Proszę o konkretne propozycje i dziękuję za zainteresowanie tematem
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#50 Share januszek102

januszek102

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 28 listopad 2009 - 18:58

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie a co powiecie o wozie troliet solmix 2
mam zamiar taki kupić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 28 listopad 2009 - 19:17

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie Co do wozów z Pronaru mogę powiedziec że są bardzo dobre. Mieliśmy 2 Italmixy na testy jeden filiżanka drugi triplex i moge stwierdzic śmiało że daleko im z jakością do Pronaru. Mieliśmy tez z Sano i jeśli chodzi o wykonanie to jest dużo lepiej wykonany ale zapotrzebowanie mocy jest porównywalne z Pronarem. Właśnie minęło 2 lata użytkowania. 3 razy dziennie mieszamy i teraz dopiero pierwszy raz naostrzone noże. Do tego jesst bardzo niski i ma w standardzie 2 wyrzuty.

#52 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 29 grudzień 2009 - 23:49

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie Keenen 200 20 m3 jest bardzo dobrze , szybko miesza a co najważniejsze świetnie tnie. Umieszanie 6ton zajmuje ok 15 - 20 minut

#53 Share WAL

WAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 21:04

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie Witam! ja także posiadam wóz paszowy Keenan klasik 200 bale handler. od ponad 2 lat użytkujemy go bezawaryjnie!
naprawdę świetna maszyna świetnie tnie i szybko miesza. 6 ton po ładowaniu miesza 15-20min. już niedługo kupujemy ładowarkę więc mieszanie to będzie czysta przyjemność. Z wozem współpracuje fendt 611 LS radzi sobie z nim dobrze chociaż jak jest mokro przy jakiejś pryźmie to ratuje go tylko 4x4.
A tak na marginesie to macie jakieś dobre sposoby na wsypywanie śruty i innych pasz treścieych do wozu.?? Bo sypanie workami do łychy jest troche czasochłonne i męczace. A i jeszcze jedno :) ile wsypujecie kg. pasz treściwych do wozu kiedy mieszacie pełen wóz ?

#54 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 06 styczeń 2010 - 12:58

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie Ja posiadam JF-Stoll VM-16-2S pracuje z Valtrą N91 lub Valtrą T182, zależy która ładuje ;) Posiadamy go już długo ale ile to nie pamiętam. Większych awarii nie zaliczył, choć planujemy go wymienić na wozy bo już trochę robi się za mały a jak dojdzie nowa obora to już całkiem będzie źle.
Pozdrawiam
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#55 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:43

Witam! ja także posiadam wóz paszowy Keenan klasik 200 bale handler. od ponad 2 lat użytkujemy go bezawaryjnie!
naprawdę świetna maszyna świetnie tnie i szybko miesza. 6 ton po ładowaniu miesza 15-20min. już niedługo kupujemy ładowarkę więc mieszanie to będzie czysta przyjemność. Z wozem współpracuje fendt 611 LS radzi sobie z nim dobrze chociaż jak jest mokro przy jakiejś pryźmie to ratuje go tylko 4x4.
A tak na marginesie to macie jakieś dobre sposoby na wsypywanie śruty i innych pasz treścieych do wozu.?? Bo sypanie workami do łychy jest troche czasochłonne i męczace. A i jeszcze jedno ;) ile wsypujecie kg. pasz treściwych do wozu kiedy mieszacie pełen wóz ?

kolego ja osobiście pasze treściwą mam w silosach paszowych , jednakże na wysokiech podstawach także podjeżdzam pod silos i wysypuje ile potrzeba.

#56 Share kolatek

kolatek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 15:22

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie Szukam opinii od właścicieli Metaltechu o ich wozach, zwłaszcza WP8,może ktoś ma z przekładnią redukcyjną?

#57 Share karolch

karolch

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 28 luty 2010 - 19:50

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie ja mam wóz paszowy Kuhn Euromix I 870, miesza 3,5 tony w 15-20 minut, jest w gospodarstwie półtora roku i narazie wszystko jest ok :)

#58 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 19:29

Witam! ja także posiadam wóz paszowy Keenan klasik 200 bale handler. od ponad 2 lat użytkujemy go bezawaryjnie!
A tak na marginesie to macie jakieś dobre sposoby na wsypywanie śruty i innych pasz treścieych do wozu.?? Bo sypanie workami do łychy jest troche czasochłonne i męczace. A i jeszcze jedno :) ile wsypujecie kg. pasz treściwych do wozu kiedy mieszacie pełen wóz ?

też przerabiałem to z sypaniem pasz treściwych:P kup żmijkę do silosa i Ci będzie ładować prosto do wozu:D najlepszy sposób:D

my posiadamy wóz paszowy viktor ma 13m3 i jesteśmy bardzo zadowoleni a to że wozy paszowe ok10 metrów ciąga c330 to między bajki trzeba włożyć albo zapytać ile po ciąga i ile miesza:D miałem na testach wóz i z sano i metalfachu a teraz tego viktorka i ursus 4512 ma co ciągać, potrzeba zapiąć minimum 80koni żeby mieszać po 4tony, co innego podpiąć c330 i łądować po tonie:P
Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

#59 Share PALAX

PALAX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 13 marzec 2010 - 09:16

Cześć koledzy. Potrzebuje propozycje ofert wozów paszowych zachodnich marek.
Wytyczne wozu paszowego to:
-pojemność 12-15 m3
-mieszalnik pionowy
-paszowóz musi byś koniecznie z wycinakiem nie chodzi mi tu o frez a o wycinak.
Proszę o konkretne propozycje i dziękuję za zainteresowanie tematem

Może coś tu wybierzesz:
http://www.trioliet....-mixer-feeders/
Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share therider

therider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 21:33

Wóz paszowy wasze opinie jakie polecacie ,jakie ganicie A co sądzicie o paszowozie alimamix evolution 10m3

Dodaj odpowiedź