kurde5

Nowy kombajn na 30 ha + usługi

Polecane posty

kurde5    7

Witam, proszę o opinię według was czy opłaca się kupić nowy mały kombajn np. claas avero 160 na 25-30 ha i z 20 ha usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Nowy to się nie opłaca, bo ile taki nowy kosztuje strzelam że ponad 400 tys, to za Deutz Fahra z lat 90 tych w stanie "idealnym" dasz 60-70 tys i bedziesz zadowolony, bo z ekonomicznego punktu widzenia nie zwróci Ci się taki kombajn, dodam jeszcze że na 30 ha to wystarczyłby Class Mercator 70 z Kosą 320 ale to wiadomo że komfort na takim żaden. A tak z ciekawości to masz już jakiś kombajn? W każdym razie to takie jest moje zdanie bo dobry używany kombajn wytrzyma jeszcze rozwój tak do 50 ha :)


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde5    7

Kombajnu nie mam i narazie nie kupuję ale chce poznać wasze opinie :) Tylko że używany to większe koszty eksplatacji i niektóre części trzeba dorabiać - sam się przejechałem na starym siewniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

Opłaca, jak najbardziej opłaca, jeżeli masz pieniądze i możliwość wzięcia dotacji. Nowy to nowy = gwarancja.


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się odłożyć z kwoty przeznaczonej na ten kombajn na 10 lat na usługowe koszenie tych 30 ha, i co roku jeździć na dobre wczasy.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Kombajnu nie mam i narazie nie kupuję ale chce poznać wasze opinie :) Tylko że używany to większe koszty eksplatacji i niektóre części trzeba dorabiać - sam się przejechałem na starym siewniku

A nowy sie nie psuje?? kolego kup sobie dobrą używke za max 70-80tyś :)

  • Like 1

:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

To moją opinię znasz bo mając odpowiednią ilość gotówki to można kupić dobry kombajn z drugiej ręki


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

    • Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj