Skocz do zawartości

Zdjęcie

rozpoczęcie działalności Hobbystycznej

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bartlomiejstanek

bartlomiejstanek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 16 lipiec 2014 - 15:20

rozpoczęcie działalności Hobbystycznej Witam od dzieciaka interesuję się rolnictwem zawsze chciałem mieć kawałek pola i coś na nim uprawiać mięć ciągnik i kilka maszyn i coś u hodowanego dla siebie np świnkę, króliki, kurki,kaczki i naszła teraz dla mnie nadzieja sąsiad ma do sprzedania gospodarstwo ponad 2 ha+ las z domem stodołą sporym ogródkiem chciałbym to kupić ale jest jeden spory problem pole jest na strasznym ugorze nieuprawianym wieki kiedyś tam były porzeczki jest jeszcze ok 40 arów pola takiego bardziej równego tam były ziemniaki i zboże całe pole jest na stronę północną myślałem aby na górze uprawiać kawałem zboża i ziemniaków a co z tym hektarem przeszło ugoru hodowla osłów / danieli /koni doradzicie co z tym zrobić czy opłaca się wydać na to ze 150 tysięcy na pewno czy lepiej szukać gospodarstwa w tej samej cenie na prostym gdzieś dodam że klasa ziemi jest tu 6 sam kamień z jakimś iłem i glinom dołaczam zdjęcia tego ugoru. z góry dzięki za pomoc
Załączony plik  SAM_1981.JPG   180,58KB   2 pobrań
Załączony plik  SAM_1978.JPG   160,56KB   2 pobrań
Załączony plik  SAM_1979.JPG   149,15KB   1 pobrań
Załączony plik  SAM_1980.JPG   174,36KB   1 pobrań

Edytowany przez bartlomiejstanek, 16 lipiec 2014 - 15:22.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rozpoczęcie działalności Hobbystycznej Dzisiaj, 05:15
  •  

#2 Share Landfarmer

Landfarmer

Jeden lubi żebra, drugi lubi mostek, a ja lubię schab, bo tam ni

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 16 lipiec 2014 - 15:41

rozpoczęcie działalności Hobbystycznej Daniele to dobry pomysł na taki teren jeśli masz na to pieniądze to bardzo kusząca oferta aby mieć jakieś hobby zawsze można z takiego stanu przeobrazić to wszystko w agroturystykę

Szef wszystkich szefów  ;)

#3 Share bartlomiejstanek

bartlomiejstanek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 16 lipiec 2014 - 16:53

rozpoczęcie działalności Hobbystycznej tez o tym myślałem zrobić jakieś mini zoo albo coś takiego kilka osiołków jakiś byczek strusie np daniele kaczki kury kozy itp i kasa by była zrobić takie jak by półki tam poustawiać schrony dla nich i było by nw wolałbym jednak ogrodzenie świnkę kilka kózek kaczuszki i ze 2 ha pola na prostym kilka ar ziemniaczków jarzynki troszkę pszenicy owsa i było by fajnie 30 parę maszyn ale nw to pójdzie po pieniądzach bo nie ma nic dom do remontu i jeszcze takie ziemie to po co komu takie coś

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Landfarmer

Landfarmer

Jeden lubi żebra, drugi lubi mostek, a ja lubię schab, bo tam ni

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 16 lipiec 2014 - 22:17

rozpoczęcie działalności Hobbystycznej Twoje zdanie jest najważniejsze ale agroturystyka to dobry pomysł tylko może po prostu trafi się atrakcyjniejsze siedlisko za które warto będzie dać trochę kasy

Szef wszystkich szefów  ;)

#5 Share Bycek1234

Bycek1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 06 sierpień 2014 - 21:17

rozpoczęcie działalności Hobbystycznej pszenica ci na pewno nie urośnie na 6 klasie a jak ju to nie opłacalne
ze zboża zostałoo by tylko żyto jęczmień i pszenżyto a na ugór można asiać trawę ale tylko kupkówkę bo inna nie urośnie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 28 kwiecień 2015 - 16:54

rozpoczęcie działalności Hobbystycznej

Przepiękna okolica, zaciszna.....ja bym się nie zastanawiała....dzięki temu masz piękny cel kreowania i przekształcania własnej przestrzeni rodzinnej od podstaw i na wieczność ( nie jak większość przejmuje w spadku)..to jest bezcenne <3

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.