Zaloguj się, aby obserwować  
22krystianek22

Wycieraczki Renault 133.14

Polecane posty

Witam. Wie Ktoś może jak powinien wyglądać mechanizm wycieraczek w renówce? Odkręciłem silniczek i działa ale nie wiem jak dalej ten mechanizm powinien wygladać by wycieraczki działały. U mnie wygląda to tak

post-27814-0-95330700-1405504449_thumb.jpg

post-27814-0-37335700-1405504564_thumb.jpg

post-27814-0-18332900-1405504621_thumb.jpg

post-27814-0-15463900-1405504822_thumb.jpg

Edytowano przez 22krystianek22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Kolego @BIZULEK przeczytaj jeszcze raz i dopiero pisz a nie pleć głupot!!

Zobaczę u siebie w 110.54 jak idą dźwignie i wieczorem postaram się opisać

Edytowano przez Wojtek987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

strasznie tam ciasno, wiec trodno mi cos powiedziec, ale wyglada jakby ta dzwignia szla od silniczka do ramiona wycieraczki

jesli masz odkrecony silniczek badz zdjeta dzwignie to poruszaj nia czy wogole chodza ramiona wycieraczki


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ramiona chodzą ale były zardzewniałe i ciężko się kręciły ale już wszystko zrobiłem tylko jeszcze muszę wymienić silniczek bo nie ma siły pociągnąć wycieraczek chyba jest nadpalony:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

A u mnie całkiem wysiadły wycieraczki - jak kupiłem ciągnik to chodziły a ostatnio chciałem włączyć i nic :( Też będę kiedys w prrzzyysszzłłoośści zobaczyć co tm jest nie tak. Jak już zrobiłeś to fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

sam zachodzilem w glowe co sie dzieje, zginely mi wycieraczka i sprysk, awaryjne, pozycja lewa i sygnal, rozwiazanie bylo banalne, wystarczylo poruszac bezpieczniki :P


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

A wiek ktoś może z skąd wziąć taki silnik do wycieraczek ?? Bo u mnie silnika brak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciks    0

taki silniczek podobny jest np od malucha albo fiata starego i za 10 można na jakimś szrocie kupić :P ale lepszy byłby od jakiegoś busa albo ciężarówki bo są mocniejsze i się nie przepalą od razu ;) jak masz tą blachę do której sie silnik przykręca to weź ją i jedź na szrot to Ci dopasują jakiś :)

a może kolego 22krystianek22 to nie wina silnika tylko jeszcze spore opory są:/ u mnie tak było że nie chciało chodzić bo zardzewiało to silnik frezy na ramieniu które się do niego przykręca obciął a się nie spalił. musiałem wyjmować ośkę od wycieraczki i tak była zastana że musiałem grzać żeby ją wybić :P a teraz chodzi jak radar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

silniczek pewnie pasi od jakiegos francuskiego samochodu, jak ktos ma wymontowany to niech wrzuci numer lub zdjecie naklejki


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janosik32    0

Z renówki, tu-Laguna pasuje, tylko wtyczkę trzeba przelutować. Bardzo prawdopodobne, że z Megane/Scenic/Clio/Laguna itd pierwszej serii pasuje.

My zmienialiśmy na lagunowy, i jak wyżej-wtyczka do przelutowania aby to wyglądało po ludzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj