hodowcamlody

most carraro parę pytań do niego

Polecane posty

hemi    45

Jak dokupowałem przodek to po prostu krzyżaków nie było w używce, a nowy przekraczał wartość MTZ.  Mocowanie przedniej osi jest takie same. Ba, jak wiele razy pisane dyferencjał i korpus jest dokładnie ten sam (poza gandz starymi mostami dzielonymi na dwa). W 6tkach obudowa jest inna, ale bebechy i tak to samo. Z blokady elektrycznej ciesze się już parę lat,  Wom też bym ulepił jak by mi było potrzebne, ale ulepszanie tego ciągnika już mi się znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek80    18

Maniakos  mój błąd , przeoczyłem pytajnik na końcu zdania i potraktowałem to jako stwierdzenie, sorry. Kolego hemi dokładałeś oryginalny zawór blokady , czy kombinowałeś coś po swojemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hemi    45

Zawór kupiłem oryginalny, dorobiłem tylko płytę żeby go przykręcić i poprowadzić olej. A zawór utrzymujący ciśnienie zostawiłem stary ten z serwo kolumny, tylko poszedł do zbiornika oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek80    18

Czyli trochę kombinowane , ciekawe czy te oryginalne elektrozawory już same utrzymują ciśnienie , czy trzeba wstawiać właśnie ten zawór ciśnieniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniakos    0

Czy most z nowych jumzów 8244 podszedł by do Jumza 6AM (Białoruśki)?

Farmer F 8244 to to samo co JUMZ 8244?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez robert983
      Witam posiada ktoś prasę z wiązaniem na siatkę i mógłby zrobić dokładne zdjęcia mocowania wałków ,mechanizmów pod klapami ,chodzi o model ze zdjecia poniżej,to tej podobne są: praire, rekord,omas, 
      Kupić oryginalnego aparatu to raczej nie kupi? 

    • Przez Jacek3p
      Witam kolegów to znów ja i drażniący mnie napęd w bizonie z056 i oczywiście te hamulce , chciałbym taki jak w rekordzie i mam okazję taki nabyć tylko czy pasuje i ile roboty z tym i czy da radę i czy ktoś już to przerabiał mam góry i chce uniknąć pękniętej półosi. Jeśli ktoś wie i się orientuje jak to zrobić to proszę o odpowiedzi po żniwach bym to zrobił bo w te już koszę
       
    • Przez center
      Hey,
      Kto mi podpowie skąd ten wyciek w zetorze 7211?  czy to olej czy płyn ? pod ciągnikiem na kapane.  Ubywa mi płynu hamulcowego ale prawy cylinderek nowy i przewód reszta sucho, lewy przewód suchy... Pod spodem  prawa strona skrzyni mokra i spód. miedzy mostem a skrzynią.. z góry dekiel suchy, tylko dołek  przy dźwigniach terenowe szosowe mokry. Czy może to cieknąć z dźwigienek bo jest na nich luz ?
       
      Pozdrawiam!




    • Przez harny666
      Witam,
      Mam ciągnik Massey Ferguson 699 i wystąpił mi w nim problem, podczas ruszania do przodu bez włączonego przedniego napędu po przejechaniu ok 0,5 m, blokują mi się przednie koła i nie da rady jechać, po włączeniu przedniego napędu koła się nie blokują ale strasznie charczy przedni napęd
       
    • Przez Michalrolnik
      Witam
      Od pół roku jestem właścicielem case 4240. Mam kilka pytań odnośnie jego eksploatacji a mianowicie posiada on elektroniczny wyświetlacz, i zastanawia mnie ile kresek powinno być od temperatury. Standardowo jak się rozgrzeje są dwie kreski, ciężka praca 3-4, a max jest 10 kresek. Przy ilu kreskach lepiej odpuścić trochę gazu? Drugie pytanie odnośnie grzałki jaką kupić i gdzie zamontować na allegro chyba nie ma do typowo tego modelu. A wydaje mi się że przy alternatorze jest zaslepiona do niej dziura w bloku. Zbliża się zima a ciągnik będzie eksploatowany w wycinaku i do wozenia bel. 
      Pizdrawiam
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj