Skocz do zawartości

Zdjęcie

dominator 96 - urwane uszy kosza sitoewgo - dlaczego?

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dareklan

dareklan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 10:18

dominator 96 - urwane uszy kosza sitoewgo - dlaczego? witajcie, w zeszlym roku w zniwa urwaly mi sie uszy kosza sitowego. problem w tym, ze nie tylko te sworznie, tylko caly kawal wlacznie ze sworzniem (wyrwalo normalnie blachę kosza sitowego). co wiecej stalo sie to po dwoch stronach. oczywiscie dobralem odpowiednio mocniejszy material, dorobilem i dospawalem, no i niby chodzi, ale... no wlasnie, co moglo byc tego przyczyna? dlaczego tak sie stalo? mam wrazenie ze podczas pracy, kosz sitowy minimalnie nie ma synchronu lewej strony z prawa, no nie wiem.
jak macie jakis pomysl co do przyczyny takiej awarii to prosze o podpowiedz, gdyz obawiam sie, czy w tym roku tez sie to nie stanie.. :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
dominator 96 - urwane uszy kosza sitoewgo - dlaczego? Dzisiaj, 03:25
  •  

#2 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 15:51

dominator 96 - urwane uszy kosza sitoewgo - dlaczego? Jeśli jest skoszony to będzie rwało cały czas. Dobrze by było gdybyś go wyjął i dokładnie przemierzył czy jest równy.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 17:33

dominator 96 - urwane uszy kosza sitoewgo - dlaczego? Myślę że dobrze by było rozejrzeć za używanym koszem , widziałem już takie pęknięcia, to cud będzie jak to będzie chodzić po spawaniu oczywiście nie rozleci się od razu jakiś czas pochodzi ale ile to nikt nie wie

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha