Zaloguj się, aby obserwować  
Pablito1

T25 Strasznie dymi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pablito1    0

Witam! Ostatnio zauważyłem że Mój t25 strasznie dymi na wolnych obrotach i przy pracy. Pobiera rownież trochę oleju. A w większości dymi dołem.

Liczę na szybką odpowiedź bo zbliża się pracowity sezon a to moja jedyna maszyna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Pierscienie plus uszczelki to ok 200zl.


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Kopcenie to najczestsza wina malego sprezania,jesli nie ma progow i rys na cylindrze tylko pierscienie wystarcza ;) koniecznie sprawdz zawory,gniazda.u mnie ciagniki kopcily jak lokomotywy a mialy nowe cylindry,tloki pierscienie :P zanim nie zajalem sie glowica no a teraz chodza jak zegarki :D

Edytowano przez karol210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

@Pablito, bez problemu sam to zrobisz, tylko nie zapomnij o nowych uszczelkach i uszczelniaczach popychaczy, a jak kupisz dobre pierscienie, np Prima, to na paczce masz schemat montazu :)


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomato21
      Witam mam zetora 6245 w ktory założyłem nowy blok po przemrożeniu. Nowy blok jest od 72XX-średnica tłoka 102(bo podobno do 62XX-średnica tłoka 100, już nie produkują). Pompa wtryskowa jest ta sama, nie została zmieniona ani oddana do regulacji/sprawdzenia.
      Wie ktoś czy pompy wtryskowe w 62XX i 72XX różnią się wydatkami lub dawkami paliwa. Jeśli ktoś posiada takie dane to proszę o zamieszczenie.
      Pozdrawiam i dziękuje z góry
    • Gość
      Przez Gość
      xxxxxxxxxxxxxxx
    • Przez mateunia19
      Witam. Wlaśnie skończyłem remont Ursusa 385. Wymieniłem pierścienie, wszystkie wtryskiwacze, nieszczelność zaworów w głowicy i tak zauważyłem że po zapaleniu kopci na biało?? przed remontem przy zapaleniu kopcił na czarno.
      czy to może być wina niewyregulowanych zaworów?? ustawiał mi znajomy mechanik co robi ciągniki ale zawsze nie ma czasu więc tutaj moje pytanie. Pompa wtryskowa była wyregulowana w lecie i teraz nic nie majstrowałem przy niej.
      Czy może tak musi być za nim się wszystko nie zgra ze sobą...???
      dzięki za rady....
    • Przez dawid2795x
      Witam mam problem, otóż gdy ruszam lub daje gazu mój ciągnik dymi szaro-czarnym dymem (nie żeby jak pociąg parowy ale jest to widoczne). Również gdy jechałem z agregatem ścierniskowym po wkręceniu na obroty widać było ze z wydechu wydobywa się lekka chmurka dymku. Zwracam się do Was z prośba o porady jak te dymienie zlikwidować, wiem akurat ze każdy diesel dymi, lecz u mnie to za dużo dymi gdyż koło mnie pracuje MF 3645 i nie dymi tak. Już rozmyślałem ze maga być winne wtryski lub pompa ale pewny nie jestem. Z góry dzięki :lol:
    • Przez adas157
      Witam mam taki problem jak nieraz chodzi ciagnik na wyzszych obrotach to sie cos takiego dzieje ciagnik zacznie klekotac i zadymi jak mu ujme gazu i z powrotem wcisne jest wszystko ok co to za probelm czy to moze byc wina zle ustawionych zaworow prosze o pomoc gory dzieki i jaki powinien byc luz w modelu 3070
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj