Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem Class Mekator

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MlodyRolnik32

MlodyRolnik32

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 11 lipiec 2014 - 08:06

Problem Class Mekator Witam.Mam problem z classem gardziel zapycha się więc ją odpiołem od kombajnu i przewizłem ciągnikiem do warsztatu , zdjołem łańcuch oraz odkręciłem listwy , odkręciłem wałek i tu pojawia sięproblem zdjołem koło ale nie mogie zdjąć tuleji aby założyć nowe sprzęgło i chcę się zapytać jak zdjąć tuleje czy opłaca się zmieniać listwy z łańcuchami i kupywać nowy wał ? Ile mnie to wszystko wyniesię . Prosze o szybkie odpowiedzi gdyż niebawem żniwa . Z góry dzienki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem Class Mekator Dzisiaj, 03:26
  •  

#2 Share CIAPEK1981

CIAPEK1981

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 11 lipiec 2014 - 08:25

Problem Class Mekator Które sprzegło chce kolega wymienić? Sprzęgło które napędza łańcuch pochyły, który przenosi zboże z hederu do młocarni? A jakie wogóle były objawy. Ja miałem taki przypadek, że jak młuciłem to musiałem wolno jechać bo mi niechciało słomy zaciągać z hederu do młocarni, a jak zaciągło to był taki szum i młocarnia z obrotów schodziła. Kolega miał takie objawy czy inne?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share MlodyRolnik32

MlodyRolnik32

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 11 lipiec 2014 - 08:38

Problem Class Mekator mi chodzi o wałek który napędza gardziel na nim jest koło i w tym kole sprzęgło to te co napędza łańcuch a jak wyjołem z koła to tarczki całe połamane ale nie mogie zdjąć tuleji u mnie się zapycha cała gardziel

Edytowany przez MlodyRolnik32, 11 lipiec 2014 - 08:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share navaho13

navaho13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 29 lipiec 2014 - 07:03

Problem Class Mekator miałem ten problem, konieczna wymaina sprzęgła, ja odpinałem cały podajnik pochyły i wymiana poszła dobrze.

Dodaj odpowiedź