Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Naprawa / regeneracja hydrostatu w Claas Dominator 88sl maxi

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam jak w temacie czy któryś z szanownych forumowiczów miał kiedyś przyjemność oddawać do naprawy hydrostat jak tak to proszę o wskazanie dobrych warsztatów, które zajmują się takimi sprawami. Obecnie w moim przypadku hydrostat jest sprawny ale ma średnie wycieki co mnie bardzo denerwuje, nie wiem czy to jest kwestia wymiany uszczelniaczy ale wolałbym przy tym osobiście nie grzebać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego określ jaka okolica.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

najlepiej z woj. kujäwsko pomorskiego okolice inowroclawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIAPEK1981    8

Ja bym tego nie ruszał jak jest oryginalny, bo fachowcy jacy są tacy sa jeszcze zepsują narazie puki co jak wszystko dobrze chodzi to tak jeździć, takie jest moje skromne zdanie. A w kruszy frima "Tech-Kom" tylko nie wiem czy oni mają serwis. Gdzieś czytałem, że w okolicach Słupcy naprawiaja skrzynie biegów do nowszych ciągników (te powershifty itp.) moze tym sie też zajmują. A jak nie to napewno Korbanek to naprawi tylko on to sie strasznie ceni. Ale ja bym naprawde tego nie ruszał puki chodzi bo to różnie w tych warsztatach bywa. A fabryki nikt nie poprawi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Szron88
      Witam.
      Sąsiad poprosił mnie o pomoc przy kupnie kombajnu. Sam posiadam JD 1065 i z Claasem nigdy nie miałem doczynienia. Prosiłbym użytkownikow dominatorów na co zwrócic szczególnie uwage bo jednak claas sie troszke różni od JD. Wyjazd na oględziny jutro rano więc mało czasu na zbieranie informacji. Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez kotek85
      Witam 
      Potrzebuję waszej rady który z kombajnów wybrać rowazam New Holland 8030 8040 lub Dominatora 66. Kombajn pracował by na 40-50 ha.
      Z góry za wszystkie sugestie dziękuję
    • Przez Theprzemo205
      Witam Jestem zainteresowany tym oto kombajnem.  https://www.olx.pl/oferta/claas-mercator-50-kosa-3m-oryginal-jeden-wlasciciel-export-szwecja-CID757-IDCeVnD.html#fe296148d1 
      Za bardzo się nie znam na kombajnach. Dotychczas uztkowałem tylko Claas Cosmos. Czy mercatorem da rade kosić kukurydze i rzepak?  Czy te 2029 motogodzin to dużo jak na taki kombajn?
    • Przez case-and-case
      Witam , niedawno stałem się posiadaczem kombajnu Claas Dominator 98 SL z silnikiem mercedesa . Silnik widoczny na zdj z oznaczeniem OM 360 . Według sprzedającego ma 170 km co  mnie trochę zdziwiło bo jest to silnik wolnossący bez turbiny . Wyczytałem ,że ma niby prawie 9 litrów pojemności ale nie wiem czy to prawda.  Czy ktoś mógłby powiedzieć coś o tych sinikach ? Czy były oryginalnie montowane w 98 sl ? I jak się ogólnie sprawują ? 
       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj