Skocz do zawartości

Naprawa / regeneracja hydrostatu w Claas Dominator 88sl maxi

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 lipiec 2014 - 21:27

Naprawa / regeneracja hydrostatu w Claas Dominator 88sl maxi Witam jak w temacie czy któryś z szanownych forumowiczów miał kiedyś przyjemność oddawać do naprawy hydrostat jak tak to proszę o wskazanie dobrych warsztatów, które zajmują się takimi sprawami. Obecnie w moim przypadku hydrostat jest sprawny ale ma średnie wycieki co mnie bardzo denerwuje, nie wiem czy to jest kwestia wymiany uszczelniaczy ale wolałbym przy tym osobiście nie grzebać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Naprawa / regeneracja hydrostatu w Claas Dominator 88sl maxi Dzisiaj, 01:19
  •  

#2 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 10 lipiec 2014 - 21:35

Naprawa / regeneracja hydrostatu w Claas Dominator 88sl maxi Kolego określ jaka okolica.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 lipiec 2014 - 22:17

Naprawa / regeneracja hydrostatu w Claas Dominator 88sl maxi najlepiej z woj. kujäwsko pomorskiego okolice inowroclawia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share CIAPEK1981

CIAPEK1981

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 11 lipiec 2014 - 08:15

Naprawa / regeneracja hydrostatu w Claas Dominator 88sl maxi Ja bym tego nie ruszał jak jest oryginalny, bo fachowcy jacy są tacy sa jeszcze zepsują narazie puki co jak wszystko dobrze chodzi to tak jeździć, takie jest moje skromne zdanie. A w kruszy frima "Tech-Kom" tylko nie wiem czy oni mają serwis. Gdzieś czytałem, że w okolicach Słupcy naprawiaja skrzynie biegów do nowszych ciągników (te powershifty itp.) moze tym sie też zajmują. A jak nie to napewno Korbanek to naprawi tylko on to sie strasznie ceni. Ale ja bym naprawde tego nie ruszał puki chodzi bo to różnie w tych warsztatach bywa. A fabryki nikt nie poprawi. Pozdrawiam