Zaloguj się, aby obserwować  
dawwit22

Opryskiwacz ciągany do 70 tys. na dopłaty lub używka do 40 tys.

Polecane posty

dawwit22    0

Witam!

 

Zastanawiam się nad kupnem opryskiwacza polowego z beczką 2000L do 2500L. Na dotację do 70 tys. brutto lub używany do 38 tys. Lance 21m rozkładane hydrauliczne (prawa lewa storna). Musi mieć dobrą stabilizacje belki bo mam sporo górek na polu. Zastanawiałem sie nad nowymi to firmy Skotarek i Agrofart. Zapewne komputer będzie potrzebny przy takich górkach. Jaki byście polecali w tej cenie czy może dołożyć lepiej z 5 tys zł. Liczę na waszą pomoc, wiadomo chciałbym na lata. Do tej pory miałem jarmeta 800l ale to farba z lanc zlazła po 10 latach. Będzie pracował na 50 ha

Edytowano przez dawwit22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz48    3

Myślę że powinieneś zapoznać się z ofertą Tad-Len. Mają całkiem przyzwoite opryskiwacze za rozsądne pieniądze. Dużo użytkowników AF chwiali je sobie. Za model 2000-2500l i 21m powinieneś się w 70 tyś, zmieścić.

Edytowano przez Lukasz48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoni1    12

Lance możno pomalować i będzie jak nowy ja tak zrobiłem a sasiedzi myslą że kupiłem nowego no i patrzeć jak sobie sprawią nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

witam.polecam tad-lena.posiadam od roku tl2018 z komputeram i pełną chydraulikom belki. proponuje podajść na stoisko na Agro Show tam wszystko wytłumaczą i doradzą. polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.
       


    • Przez simpleNICKpl
      Witam. Mam oferte na krukowiaka apollo 1500 phx w takim wyposażeniu : -15m belka składana w X z możliwością niezależnego rozłożenia 1/4 belki -rozwadniacz boczny -myjka zewnętrzna -płuczka zbiornika -eżektor do napełniania -filtry sekcyjne -przyłącze hydrantowe -oświetlenie nocne robocze -błotniki -komputer bravo 180s z hydrauliką -uchwyt do mocowania komputera bravo -dysze rsm Cena jaką proponuje mi dealer to 65 tysięcy netto. I tutaj rodzą mi się dwa pytania: po pierwsze czy cena tego opryskiwacza jest akceptowalna, czy dużo można jeszcze wynegocjować? Po drugie czy w tych pieniądzach znajdę coś lepszego (mówię tu oczywiście o nowych opryskiwaczach) Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam ;)
    • Przez podol21
      Witam. Sprzedam agregat podorywkowy Unia Kos 2.6 st. Rok produkcji 2012. Wogóle nie używany. 


    • Przez rolkam72
      Witam wszytkich. Właśnie jestem przed zakupem nowej pompy do opryskiwacza biardzki 400l i tu pytanie.
      Jakiej firmy najlepsza byłaby nowa pompa.Słyszałem rózne opinie  Biardzkich nowych pompach i teraz właśnie takie pytanie jaka firma żeby to trochę pochodziło a nie oddawać na gwarancje po 20 ha oprysku ( słyszałem o takich przypadkach) .Może ktoś właśnie ma podobne doswiadczenia chętnie skorzystam z rad innych .
      Ma to być pompa od 100 do 120l/min wydajności 
    • Przez biznes12
      potzrebuję porady odnośnie kombajnów ciąganych nowych mam na oku markę DEWULF ma ktoś taki kombajn?
      ogólnie chodzi mi o zbiór marchwi i ziemniaka żeby był i do tego i do tego  
      wie ktoś może jak cenowo marka Grimme wychodzi? czy mozna marchew i ziemniaki tym samym kombajnem zbierać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj