misza89

Zakup nowego ciągnika 130-150km? Jaki wybrać?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kolego polecam Valtre zależy ile chcesz wydać i czy ma być czwórka czy szóstka. w dobrej kasie będziesz miał T133Hitech ona ma 156km chyba. żaden ciągnik z tej mocy nie będzie miał takiego uciągu

 

 

Kolego z tym co tu napisałeś bym polemizował. Valtra z pewnością nie jest to ciągnik o największym uciągu. Z pewnością taki sam bądz większy ma np John Deere 6930 bądz 7700 :).

Gdybyśmy brali ciągniki nowe to ta Valtra nie miała by nawet polotu z Fendt'em :) 714 scr bądz 716scr tak samo byłoby z John Deere 6150r :). Moce tych ciągników są już do odczucia od najmniejszych obrotów...

Uciąg zależy też od obciążenia oraz ciśnienia w kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misza89    0

mi zależy na ciągniku 6 cylindrowym tak około 140 km. a ile kosztowala by ta waltar z dobrym wyposażeniem? a 6 cyl w JD m zaczyna si echyba od 150 km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

John Deere 6150M= 150KM

Ciągnik na dobrym wyposażeniu można kupić za ok 300/310 netto ale można się potargować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koksu101    0

Fendt Farmer 415 Vario TMS Polecam taki ciągniki w zupełności ci wystarczy

Edytowano przez Koksu101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolego kupno ciągnika który ma dużo elektroniki i w dodatku jest używany to po prostu głupota. :) Koksie001.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

John Deere 6150M= 150KM

Ciągnik na dobrym wyposażeniu można kupić za ok 300/310 netto ale można się potargować ^^

 

z tls i przednim tuzem, na skrzyni autoquad plus ecoshift, koła 650 tył

 

+1

Edytowano przez zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janosik82    0

john 6620 nie picuj mi tu o john deere że jest naj i lepszy w uciągu bo ja mam jednego johna i coś wiem. mam 6820 i tak jak pisałem z Valtrą nie ma szans

 

kolego z tego co słyszałem jest jakaś promocja na T133hitech z miękka kabina a oś dają gratis za jakieś 280tys netto. ale trzeba by spytać się dilera czy jeszcze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolego sam mam 2 johny ;) aktualnie to 6620se oraz 5720 i miałem styczność z valtrą to wiem, że John Deere ma uciąg i nie pisałem że jest najlepszy.

i jaką masz przekładnie w swoim zieleńcu "rolniku"

Edytowano przez John6620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownik    0

Valtra jest robiona pod indywidualne potrzeby konkretnego rolnika wiec jeśli robisz jakies nietypowe akcje to napewno tak Ci ustawia jak bedziesz chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyga2905    19

z tls i przednim tuzem, na skrzyni autoquad plus ecoshift, koła 650 tył

 

+1

Nie pisz tu bzdur! 6150M z tym co napisałeś to Ci cenę wywala co najmniej z 330 netto z tego roku juz po utargowaniu -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ty nie pisz bzdur kolego bo pytałem dealera to własnie takie wyposażenie kosztowałoby mnie 310 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misza89    0

a podajcie jakieś linki zeby aobie specyfikacje poczytac i zobaczyć ? a ilu biegowe skrzynie są w tych ciągnikach ? i jak dzilaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramzesss    35

Też miałem brać w 6 garach ale za wysoki i kupiłem claasa 430, mam od 2 lat obrabiam 80ha i usługowo beluje , mam 1600godzin i bez problemów. Więc 6 150 koni to można obrobić ze 140 ha a nie tylko końcówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

Nie pisz tu bzdur! 6150M z tym co napisałeś to Ci cenę wywala co najmniej z 330 netto z tego roku juz po utargowaniu -_-

 

kolego, sprzedałem teraz takiego tylko że na 580 z tyłu za 309 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wcześniej pisałem 310 netto ^^

Edytowano przez John6620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misza89    0

a wystarczy taka skrzynia jak w DF6150 a mianowicie 6 biegów i do kazdego po 4 połówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli AutoQuad+eco shitf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Ja podziele sie swoim wczorajszym doswiadczeniem. Wczoraj na chamowni miezylem moc swoich fendow.

716 z 2006 mial 170km

412 z tego roku 135

Co generalnie jest dobrym wynikiem. Marke polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misza89    0

fendy są poza moim zasięgiem. Ograniczam sie do df6150 , JD6130-150M albo w ostateczności na NH serii 7 ale różne opinie są o nich i pogloski żę czipują ciągniki na pokazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Dobrze sie zastanów. Bo fendt ma super finansiwanie teraz. Ja wiem ze spori trzeba dołożyć ale moze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misza89    0

wiem wiem ze to super maszyny,najlepsze moim zadaniem. ALE NA MOJE 40 ha i w przayszłości jeszce może ze 30 ha to za drogie troche:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

kolego polecam Valtre zależy ile chcesz wydać i czy ma być czwórka czy szóstka. w dobrej kasie będziesz miał T133Hitech ona ma 156km chyba. żaden ciągnik z tej mocy nie będzie miał takiego uciągu

 

 

Tyle w kwesti uciagu,wnioski nasuwaja sie same

 

http://www.youtube.com/watch?v=PIu2ckk_IIs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj