Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kombajn massey ferguson 187 problem ze wspomaganiem

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share hardy321

hardy321

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 lipiec 2014 - 22:59

Kombajn massey ferguson 187 problem ze wspomaganiem Witam wszystkich. Jestem tu nowy. Mam problem ze wspomaganiem w kombajnie massey ferguson 187. Oryginalnie nie miał on wspomagania lecz postanowiłem założyć. Problem jest następujący przy obrocie kierownicą o 1/2 obrotu następuje pełny skręt kół. Wspomaganie składa się z siłownika od wózka widłowego RAK (tłoczysko 28 mm grube) dodatkowa pompa olejowa od wózka widłowego rak o wydajności 25 l/s, orbitrol również od wózka lecz nie wiem jakiego, wiem tylko że jest to 200, węże o zwiększonym przepływie . Dużo osób mówi mi że powodem tego jest nadmierna wydajność pompy z kolei inni mówią że jest to wina za małego siłownika . Proszę o rade bo żniwa na podkarpaciu tuż tuż. POZDRAWIAM :)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kombajn massey ferguson 187 problem ze wspomaganiem Dzisiaj, 02:08
  •  

#2 Share rafal1986

rafal1986

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 10 lipiec 2014 - 05:55

Kombajn massey ferguson 187 problem ze wspomaganiem Witam. Pozwolilem sobie do Pana mapisac chociaz nie pomoge. Chcialbym dowiedziec sie, jak smarowac wariator od przyspieszacza ja mam model 186 a Pan 187 sa one podobne, czy mozesz mi cos doradzic, podobno powinna tam byc kalamitka gdzies od strony silownika na obudowie jest tam bardzo malo miejsca i nie moge jej znelezc. Co Pan radzi. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share hardy321

hardy321

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 lipiec 2014 - 14:45

Kombajn massey ferguson 187 problem ze wspomaganiem odkręcić wariator i przesmarowć a najlepiej zrobić to towotnicą z wężykiem giętkim powinien pan dotrzeć do kalamitki. jeśli nie to musi pan odkręcić wariator nie dużo roboty :)