Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakleszczenie na biegu wstecznym C-360

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Santus

Santus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 09 lipiec 2014 - 19:43

Zakleszczenie na biegu wstecznym C-360 Prosze o szybka pomoc w odkleszczczeniu z biegu wstecznego prosil bym o szybki odpis na ten temat z gory dziekuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakleszczenie na biegu wstecznym C-360 Dzisiaj, 22:57
  •  

#2 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1536 postów

Napisany 09 lipiec 2014 - 20:07

Zakleszczenie na biegu wstecznym C-360 Musisz odkręcić te śruby co są obok włącznika wom i śrubokrętem próbować kręcić tymi trybikami co tam będą. Nie wiem dokładnie który odpowiada za bieg wsteczny. Życzę powodzenia :)

#3 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 09 lipiec 2014 - 20:25

Zakleszczenie na biegu wstecznym C-360 Odkręć korpus dźwigni zmiany biegów i ustaw wodziki wszystkie w środkowej pozycji

#4 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 09 lipiec 2014 - 20:51

Zakleszczenie na biegu wstecznym C-360 No to już zdecydowanie lepiej odkręcić 2 zatrzask od prawej i pogmerać śrubokrętem, niż odkręcać 4 śruby i też gmerać :D

#5 Share bazalt50

bazalt50

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 10 lipiec 2014 - 05:06

Zakleszczenie na biegu wstecznym C-360 Jak kolega wyżej - 2 zatrzask z prawej, wciśnięte sprzęgło do oporu, solidny śrubokręt.
Banalna sprawa - minuta roboty.

#6 Share WitekPawlak

WitekPawlak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 kwiecień 2015 - 18:43

Witam. Potrzebuje pomocyze skrzynią ursus c-355 . zablokowała mi się skrzynia na 4 biegu. Jadąc z 1 przyczepą balotów słomy (10szt) na 4 biegu zablokowało mi obydwa koła. Nie można było wyłączyć biegu dopiero jak pociągłem do tył to puściło zdarzały się wcześniej takie sytuacje ale wystarczyło wyłączyć bieg i włączyć dodam że ursus pracuje z turem 2 sekcyjnym i niedawno była nowa pompa wzmacniana  . Ale teraz hałasuje na 4 biegu proszę o pomoc z góry dziękuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share RolKac

RolKac

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Moim pierwszym zainteresowaniem jest rolnictwo, drugim motoryzacja a trzecim jest wędkarstwo.

Napisany 07 kwiecień 2015 - 19:05

Zakleszczenie na biegu wstecznym C-360 jak jest wajcha od polowych i szosowych ustaw ja na neutralne i pogrzeb w tych trybach i podczas poruszania wajcha bedzie sie ruszac ktorys tryb i z nim powalcz srubokretem i powinien wyskoczyć
a jak chodzi i cos innego to wybacz

#8 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 07 kwiecień 2015 - 19:43

Tak jak kolega wyżej pomajdruj wodzikiem z samej lewej strony a jak nie da rady to dekiel do gory i tak spróbuj odkleszczyć.

Ale jeśli ci hamuje gwałtownie traktor na 4 biegu bez hamulców to koniecznie trzeba rozebrać.

Edytowany przez jonkszi, 07 kwiecień 2015 - 19:45.

#9 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2398 postów

Napisany 07 kwiecień 2015 - 19:43

Brak blokady wodzików i luźne zatrzaski lub wyrobione widełki  i pakuję się inny bieg i blokuje skrzynie.Zdejmuj dekiel i patrz co się dzieje co d 4 że głośno pracuje to wyrwało ci ząb na kole od 4. :P

#10 Share Kristoffer

Kristoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 460 postów

Napisany 07 kwiecień 2015 - 22:24

Zakleszczenie na biegu wstecznym C-360 Ja to odkręcam zamek i ustawiam na srodkowym nacięciu wydaje mi się że jest najszybciej oczywiście że trzeba wysprzeglić i wyluzować na polowych i szosowych albo stanac na równym ciągnikiem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Esiak15

Esiak15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 maj 2015 - 22:01

Zakleszczenie na biegu wstecznym C-360 Kup nowe zatrzaski suwaków (wodziki cena 6 zl jeden około) wymien ten palec od lewarka na dole moze juz wytarty cena około30zł by odkleszczyc trzeba wodzik odkrecic i przesunac suwak
Mozna odkrecic lewarek i suwaki ustawic ruwno ale to duzo zachodu mozna zprubowac pchnac ciagnik za bieznik jak suwakiem nie ruszy bo czasami srubokrentem chyba ze suwak którys pekł a jak hałasuje to lozyska poszly albo tryby jak chałasuje w skrzyni