Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z obrotomierzem i wskaźnikiem temperatury, podnośnikiem- Renault Ceres

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Foler

Foler

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 09 lipiec 2014 - 13:02

Problem z obrotomierzem i wskaźnikiem temperatury, podnośnikiem- Renault Ceres Witam wszystkich!
Mam problem, w mojej Renault Ceres 345 nie działa wskaźnik temperatury i obrotomierz. Obrotomierz trochę się podnosi dopiero przy wysokich obrotach. Jest jeszcze problem z podnośnikiem. Nie da się go podnieść do najwyższej pozycji bo coś blokuje dźwignie. Przeglądałem mniej więcej mechanizm i nie znalazłem niczego co mogło by ją blokować. Co może być powodem tych usterek?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z obrotomierzem i wskaźnikiem temperatury, podnośnikiem- Renault Ceres Dzisiaj, 19:28
  •  

#2 Share AgroBekerek

AgroBekerek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 09 lipiec 2014 - 15:07

Problem z obrotomierzem i wskaźnikiem temperatury, podnośnikiem- Renault Ceres też miałem ten problem ale w starszym modelu wykręciłem obrotomież,wypiolem i wpiołem z powrotem wtyczkę i jak narazie bez problemów a co do wskaźnika temperatury też go wykręć i spróbój poruszać wtyczką bo u mnie wszystko było na elektryku podłączone,żadnych linek

#3 Share Foler

Foler

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 09 lipiec 2014 - 15:50

Problem z obrotomierzem i wskaźnikiem temperatury, podnośnikiem- Renault Ceres Dzięki za odpowiedź, spróbuję zrobić jak napisałeś. Dodam jeszcze, że po rozgrzaniu silnika i przekręceniu stacyjki wskaźnik temperatury porusza się, ale w dół. Czy jest możliwe, że został na odwrót podłączony?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z obrotomierzem i wskaźnikiem temperatury, podnośnikiem- Renault Ceres Dzisiaj, 19:28
  •  

#4 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 09 lipiec 2014 - 21:02

Problem z obrotomierzem i wskaźnikiem temperatury, podnośnikiem- Renault Ceres Może nie działać czujnik temperatury płynu lub nie łączy kostka na kablach pod tablicą

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Adriano6270

Adriano6270

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 14 grudzień 2014 - 20:22

Problem z obrotomierzem i wskaźnikiem temperatury, podnośnikiem- Renault Ceres

Witam. Mam pytanie co do ceres 345 a więc po rozgrzaniu silnika ciągnik  wkręca się wolniej na obroty niż na zimnym silniku co to może być ?