Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wszystko o krowach

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share karol12332

karol12332

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 09 lipiec 2014 - 11:48

Wszystko o krowach Witam.
Interesują mnie informacje w jakich oborach krowy trzymacie, ile szt., jakie rasy, ile wam idzie słomy, ile pasz, ile potrzebujecie ziemi aby wykarmić stado, jak z zacielaniem, dojeniem, ile wam to schodzi jaka pow. gospodarstwa, żeby pomieścić budynki, jakie roboty do dojenia, itp. Wszystkie informacje, które przydadzą się do hodowli krów mlecznych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wszystko o krowach Dzisiaj, 20:13
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 lipiec 2014 - 12:15

Wszystko o krowach Do czego potrzebujesz takich informacji, nie lepiej było zrobić ankietę do wypełnienia ?

#3 Share karol12332

karol12332

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 11 lipiec 2014 - 12:08

Wszystko o krowach Informacji potrzebuje bo chciałbym zająć się hodowlą krów mlecznych, a w okolicy nikt nie hoduje krów i nie mam kogo się popytać, dlatego pisze na tym forum. Nad ankietą nie myślałem, ale zostanę przy tej formie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Brounter

Brounter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 13 lipiec 2014 - 08:51

Wszystko o krowach To może w drugą stronę, powiedz czym Ty dysponujesz to powiemy ile czego uda Ci sie wychować ;] To będzie troche łatwiejsze do zrobienia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share karol12332

karol12332

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 14 lipiec 2014 - 09:08

Wszystko o krowach Brounter w tym rzecz, że musiałbym zaczynać od początku. Mam podstawowe maszyny i parę ha. W oborze pomieściłbym 3-4 szt., ale myślę nad rozbudową na innej działce, bo ta co mam jest za mała. Planowałem na początku zająć się produkcją rośliną i iść do jakiejś roboty, żeby był dodatkowy dochód, kupić większy sprzęt i powoli zacząć hodowle. Ziemie brałbym w dzierżawę, jest dużo nieużytków to szybko bym uzbierał, klasy są głównie 3, 4, 5 klasa.Zamierzałem hodować bydło mięsne lub krowy mleczne i szukam dodatkowych inf. o krowach.