solek01

Gotowe instalacje elektryczne do ciągników zachodnich

Polecane posty

solek01    208

Wiecie czy można gdzieś kupić gotowe instalacje elektryczne do ciągników Massey?

Dokładnie chodzi mi o MF690.

Do Ursusów czy małych MF jest pełno w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

Kolega ma 4512 i elektryka jest trochę prostsza niż u mnie w MF 690.

Schematu nigdzie nie mogę namierzyć do niego.

Wiem że dobry elektryk odtworzy sam instalację ale mając gotową byłoby prościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

gotowe instalacje, przynajmniej te do naszych Ursusów się nie nadają do montażu, kable cienkie, niektórych brak, nijak ma się to do schematu

wykonując instalację z kabli odpowiedniej grubości i zgodnie ze schematem masz pewność że wszystko będzie ok prze długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez brzozak2
      http://www.deutz-fahr.de/deutsch/agritechnika/agroplus.php
      Czy wiadomo już cos wiecej o tej serii ciagnikow??
      ceny, wyposazenie, moce i inne parametry
    • Przez jareko
      Poszperałem dzisiaj trochę po internecie i wyczytałem że do ciapka da rade założyć elektryczne wspomaganie kierownicy od renault clio 2.Wie ktoś może jakby to zrobić i czy zdaje to egzamin.A może od jakiegoś innego samochodu lepiej pasuje.
    • Przez pioetek
      Tak jak w temacie myśle czy da rade jakoś przerobić układ kierowniczy w ursusie 4011 tak żeby wsadzić do niego wspomaganie elektryczne i czy jest to w ogóle możliwe proszę o was o pomoc
    • Przez Tyrion102
      Witam, jeśli ktoś orientuje się w cenach ciągników o mocy około 90 KM poproszę o informacje o nich. Jeszcze niedawno w moim regionie wszyscy fascynowali się Kubotą, nie powiem, zgrabny ciągnik, ale porównywalnej mocy Zetor sporo tańszy... Tylko jakoś za tymi Zetorami nie przepadam, więc proszę o sugestie o znanych cenach różnych firm
    • Przez Kedzior12
      Witam. Poszukuję do mojego ciągnika SAM elektrosprzęgła, aby można było w wygodny sposób załączać przedni napęd. Sprzęgło planuję osadzić na jednej z półosi wychodzącej z przedniego mostu do któregoś z kół. Jak na razie mam to tak rozwiązane, że lewa półoś wychodząca z przedniego mostu nachodzi na półoś wychodzącą z przedniego koła i w obu jest wywiercona dziura na śrubę m10, po włożeniu śruby zaczyna pracować przedni napęd (mechanizm różnicowy w przednim moście nie jest blokowany, stąd taka zasada działania). Zapewne pytalibyście się, czemu nie mam go na stałe załączonego? Ponieważ w skrzyni biegów jest zablokowany mechanizm różnicowy i po dłuższej jeździe po asfalcie po prostu by został połamany.
      Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś wskazał mi jakieś sprzęgło, które wytrzymałoby przy pracy
      Dodaję zdjęcia poglądowe obecnego rozwiązania.


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj