direx7

Skup ziemniaka skrobiowego

Polecane posty

direx7    1

Panowie zna ktoś skupy ziemniaków skrobiowych w mazowieckim, lubelskim? bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

W Przewłoce koło Parczewa w lubelskim jest skup tego surowca :)

 

Odstawiał ktoś może tam ziemniaki , jak płacą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olo21    0

Odstawiał ktoś może tam ziemniaki , jak płacą ?

Tak...Wiele juz lat odstawiamy i zalezy od roku z placeniem... i tak naprawde od skrobi... rewelacji nie ma ale zeby to sie oplacalo to trzeba by z 5 ha posadzic to by dobrze naklady zostaly pokryte i jakis by byl zysk odczuwalny. My dokladamy bo transport wynajmujemy w postaci ciezarówek bo daleko by jezdzic ok 215km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamilsmutek8
      POMOCY!!!
      Mam króliki do sprzedanie wie ktoś gdzie mogę sprzedać mieszkam woj.małopolskie niedaleko Tarnowa gdzie jest jakiś skup królików?
      Nie mogę nigdzie znaleźć!!!
    • Przez Arkadiusz1984
      Witam
      Jestem nowym członkiem forum szukam skupu żywca króliczego najlepiej okolice ostrołeki, nowy dwór mazowiecki z góry dziekuję za odpowiedz.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam wiecie może kto zabiera świnki z powiatu konińskiego i daję dobrą cenę pozdrawiam
    • Przez Dajmiżyć
      Witam,
       
      Planuję otworzyć na początek skup ziół oraz własną suszarnię.Potem rozszerzyć może jeszcze ofertę na owoce,grzyby,warzywa.Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie?
      Środki chciałbym pozyskać z dotacji Młodego rolnika.Myślę też o wykorzystaniu części własnej ziemi(posiadam 8h łąki i pastwiska) pod uprawę ziół tylko gleba jest dosyć ciężka i gliniasta więc może coś innego?
      Kolejne pytanie to czy mogę tego typu biznes prowadzić jako rolnik czy muszę założyć działalność gospodarczą?
       
      Za wszystkie opinie i rady z góry dziękuję.
       
      Przez pomyłkę umieściłem w nieodpowiednim dziale...jak ten temat przenieść?:)
    • Przez Kwinto99
      Witam serdecznie chciałem się zapytać czy wie ktoś o jakimś skupie królików , w grę wchodzą trzy województwa małopolskie, świętokrzyskie, śląskie (mieszkam na pograniczu). i czy orientuje się może ktoś o warunkach oddawania króli?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj