Skocz do zawartości

Zdjęcie

Senator zegary

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ksynio79

ksynio79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 07 lipiec 2014 - 22:16

Senator zegary Witam wszystkich. Mam problem dokladnie chodzi mi jaka predkosc max powinna byc na zegarze od przyspieszcza ,kiedys na zegarze nawet sie pojawialo 14 a ostatnio zeszlo na slabe 12 pas mam orginal szroki na 50 nowka ma51 tloczek przespieszacza pracuje prawidlowo i chodzi mi zeby sie ktos wypowiedzial ile uzyskuje na zegarze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Senator zegary Dzisiaj, 01:25
  •  

#2 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisany 07 lipiec 2014 - 22:41

Senator zegary predkosc na zegarze spadła nie dlatego, ze pas sie zuzył po bokach, ale głównie z powodu jego rozciągnięcia wzdłuż.

ja jak miałem max 12 to pas wymieniłem na nowy i wówczas dochodziło do 15.

Róznica w długości między starym a owym siegała kilka cm (o ile dobrze pamiętam to 7 czy 8)

Edytowany przez nunu85, 07 lipiec 2014 - 22:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share ksynio79

ksynio79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 10 lipiec 2014 - 08:14

Senator zegary Faktycznie masz racje zaraz pojde go zmierzyc to mi nie wpadlo do glowy bo przeciez glownie wszystkoe pasy na wariatorach pracuja bokami a taki szeroki uciagnac ? ale tylko to zostaje wiem z doswiadczenia ze pasy w orginale duoz dluzej lataja od optibelta czy tagexa a juz mialem przyjemnaosc zakladac na mlocarnie i jedne i drugie a wariator tuleja byla zrobiona czyli nie bylo mowy ze zle chodza, roszta moze co ma lzej to mozna i zamienniki ladowac bedzie latac

Dodaj odpowiedź