Zaloguj się, aby obserwować  
vti22

Co myslicie o agroplusie 70 jakie spalanie, awaryjnosc itp?

Polecane posty

vti22    0

Co myslicie o Agroplusie 70 jakie spalanie, awaryjnosc itp? przymierzam sie do kupna ale ceny oscyluja w granicach 60 tys ....

 

Dzieki i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vti22    0

Panowie a jaka jest roznica miedzy agroplusem 70(70 km) - spalanie 5 l a agrotronem 4.80 - spalanie - ????? (prawdopodobnie 75km) potrzebuje pomocy ma to byc ciagnik zastepczy za c-360 uniwersalny do kazdej roboty oczywiscie naped obowiazkowy .

 

Prosze o odpowiedzi

Edytowano przez vti22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

Mam co prawda agroplusa 80 , więc prawie to samo . Ciągnik jest oszczędny jak na swoją moc , bodajże 77 km . W kombajnie do warzyw w pracy na 8 godzin spala 30 litrów . Awarie są rzadkie i wynikają z zużycia podzespołów . Ostatnio wytarły się frezy na tulejce od przedniego napędu i trochę strachu było bo przednie koła zaczęły niepokojąco drgać . Element założony i można bezpiecznie pracować . Ogólnie polecam , aha silnik jest u mnie chłodzony powietrzem i problemów z przegrzewaniem nie występuje .

Agrotron jest chyba chłodzony cieczą , podejrzewam że spalanie będzie podobne jak Agroplusie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0889    1

myślę ze agrotron spali trochę więcej bo jest cięższy, ma mniejsza pojemność silnika i turbo, wydajniejsza hydraulikę, lepszy udźwig na podnośniku, trochę większy skręt od agroplusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vti22    0

czyli agroplus 78-80 km mniej wiecej--->> 4 L /h a agrotron 4.80 - 75 km ->> 5L /h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0889    1

wcześniej pisałeś o agroplusie 70. Ja mam agrotrona 85 i w lekkiej pracy typu gniecenie kiszonki spali kolo 3-4L/h, średnio przy belowaniu i zwożeniu bel kolo 6l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vti22    0

aha agrotron 85 pytanie odnosnie spalania podczas naprawde lekkich prac takich jak przejazd z punktu a do b na 1 h (pryskanie) musze znaleźć ciągnik ktory zastapi mi c-360 o podobnych osiagach zuzycia paliwa i nizszych, najlepiej z napedem , a silniki deutz sa oszczedne w porownaniu z john D. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0889    1

c360 nie wiem ile pali bo nie mam ale mam zetora 6211 i przy ekonomicznych obrotach deutz spali prawie to samo przy takich samych maszynach tylko że więcej zrobi, szybciej i wygodniej. jeśli chcesz coś bardzo ekonomicznego to kup jakiś 3 cylindrowy np lambo jakieś to spali na pewno mniej jak 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj