kakus19

kontrola opryskiwacza itd

Polecane posty

kakus19    4

witam co sprawdzaj podczas takiej kontroli?chodzi mi o faktury bo mam duzo podopisywane srodków i nie wiem czy dawac to do ksiegowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Przy kontroli sprawdzają czy są aktualne papiery z przeglądu i uprawnienia ukończenia kursu. Jakie i ile środków stosujesz to ich zbytnio nie obchodzi (o ile są z legalnego źródła). Szkoda oddawać VAT-u na "kolacyjki biznesowe".


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jimmy871    27

A co w sytuacji gdy korzysta się z usług sąsiada który wykonuje nam zabiegi swoim opryskiwaczem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Operator opryskiwacza powinien mieć ukończony kurs, opryskiwacz przegląd. Wpisu w rejestr oprysków dokonujesz Ty, wykonujący usługę (oprysk) się podpisuje. Rejestr przechowuje właściciel opryskanych plantacji, czyli Ty. Ich nie obchodzi więcej. ŚOR muszą być legalne, tzn dopuszczone do obrotu i stosowania.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Krisman1985
      Witam. Kupiłem niedawno dominatora 108 i zbliża się jego pierwszy sezon u mnie. Mam pytanie odnośnie kontroli strat. Jak sie to ustawia ? Mam kukurydze, owies, żyto, jęczmień ozimy, pszenicę. Jakim wartościom od 1-7 na potencjometrach odpowiadają ww. zboża ?  
    • Przez mrursusc330
      siemka grupowicze ma pytanie ile powinno mniej wiecej kosztowac piaskowanie ramy i lanc opryskiwaca 300l bo zawiozłem do piaskowania i facet mi powiedział ze on za tą usługe chce 600zł wydaje mi sie ze jest to przesada i tak mysle spytam moze akurat ktos miał z tym styczność 

    • Przez keis71
      Witam.Posiada ktoś z użytkowników instrukcję obsługi sterownika EH2  CAS.2.System do opryskiwacza Douven.Chodzi mi o ustawianie ilości cieczy na hektar.(górny panel na zdjeciu).Za pomoc byłbym wdzięczny.

    • Gość
      Przez Gość
      Siemka, mam taki opryskiwacz, chce przerobić belkę z 10 m na 12.5 żeby pasowało mi pod rozsiewacz i siewnik 2.5m to akurat nie jest trudne tylko głównym pytaniem jest to czy da się tutaj wymienić sekcje na te stało ciśnieniowe, czy trzeba już kupić cały kompletny zawór? Myśle tutaj nad 5 sekcjami. Co mi doradzicie ?



    • Przez abs100
      Panowie, stoję przed kupnem opryskiwacza ciaganego, będzie współpracować z ursusem 3512 tak żeby miał 2 tys litrów i belka min 20m. Polecicie coś dobrego do 30 tyś. Coś z zagranicy. Proszę jak można odrazu o opinię. pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj