Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 2266 klepsiko uniwersalne

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share easytouch

easytouch

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 06 lipiec 2014 - 17:06

John Deere 2266 klepsiko uniwersalne Witam, zakupilem kombajn john deere 2266 i ma on klepisko uniwersalne czyli początek klepsika jest normalny z drutami a tył ma duże otwory, i tu pojaiwa sie moje pytanie, czy ma ktoś może takie klepisko w swoim kombajnie i może napisac czy domłaca ono dobrze zboże? pytałem kilka osób i jedni mówią że bez problemu bedzie domłacał a inni że musze kupic specjalne wkładki do klepsika, z kolei instrucja mówi że wkladki te do zbioru zboż należy wymontować bo sa one przeznaczone do zbioru kukurydzy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 2266 klepsiko uniwersalne Dzisiaj, 18:10
  •  

#2 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 06 lipiec 2014 - 18:22

John Deere 2266 klepsiko uniwersalne nie martw się na zapas.... te modele tak mają (nie wszystkie) i bez problemu domłacają!

#3 Share Sza

Sza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 11 lipiec 2014 - 17:28

John Deere 2266 klepsiko uniwersalne Młóci normalnie z takim klepiskiem, a wkładki są do kukurydzy. Pod klepiskiem są listwy, w jakim położeniu powinny być one do zbioru zbóż (otwarte, czy zamknięte)?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share easytouch

easytouch

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 11 lipiec 2014 - 19:48

John Deere 2266 klepsiko uniwersalne Od jednej osoby słyszałem ze ma ja zamknięte tylko do jęczmienia, sam nie wiem. Do rzepaku powinny być chyba otwarte tak?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 13 lipiec 2014 - 09:44

John Deere 2266 klepsiko uniwersalne te klapki zamykasz głównie do jęczmienia żeby ości odłamać od ziarna. Czasem zamykam też do innych zbóż jeśli kłosy nie są "kruche".
Nie podoba mi się że w tym kombajnie jest sterowana z kabiny tylko szczelina wlotowa.. aby przestawić szczelinę wylotową to tylko klucz do ręki i kręcisz.....

Dodaj odpowiedź