koszos1

ceny kwalifikowanego materiału siewnego 2014

Polecane posty

koszos1    1

witam.

orientuje sie może ktoś jakie ceny nasion siewnych rzepaku w tym roku??

planuję zakupić 4 jednostki odmiany ANDROMEDA z Limagrain, a cena chyba ponad 800zł za jednostkę, a jak u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga195    44

ja właśnie chciałem się dowiedzieć ile to jest jednostka bo mi powiedzieli że 1 jednostka to 1.5 hektara czyli jakoś 5kg? dobrze myśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dansken
      Witam, mam problem z owijaniem sie sianokiszonki na wałek i nie mam pojecia co moze byc tego przyczyna. Pierwsza bela wyszla idealnie nic sie nie owinelo pozniej juz byl problem;/ Dodam ze pokos sianokiszonki jest zwijany w tzw "warkocz" i nie nalezal to zbyt suchych, duzo w materiale bylo mleczu czy te czynniki moga rowniez powodowac utrudnienia? Miał ktos podobny problem w tego typu prasie?
      Prosze o pomoc i sugestie jak rozwiazac problem
      Pozdrawiam
      Dansken
    • Przez pawelmf
      Witam panowie zna już ktoś ceny kwalifikowanego materiału siewnego, chodzi mi o
      pszenicę ozimą , żyto oraz pszenżyto
    • Przez bluedaver
      witam...
      z uwagi na fakt, że jestem leniwy i nie lubię dźwigać, wymyśliłem sobie, że w tym roku siewne zboże na pole będę ładował i transportował w big bagach, z których później podniesionych na turze rękawem będę wsypywał zboże do siewnika.
      do dyspozycji przy tej pracy będę miał tura na c 360, zastanawiam sie jakiej wielkosci big bagi kupić, tak żeby pasowała wysokość podnoszenia do wysokości siewnika(mam famarol w zestawie z rolmkao)
      praktykował ktoś jaka wielkośc big baga, jeżeli nie to jutro zabieram się za mierzenie....zastanawia tez mnie ile zboża wejdzie w big bag o wym. 90x90x65(jest niski i szeroki, a koszt to tylko 8,50za szt)myśle, że te będą idealne...jak uważacie..?
    • Przez MateuszJaszczyszyn
      witam mam zamiar zakupić zestaw uprawowo-siewny fenix interesują mnie wasze opinie na temat tego zestawu jakie ma plusy a jakie minusy oraz rzeczywistą pojemność skrzyni zasypowej bo wydaje się mała w środku z całym systemem wysiewającym wątpię że ma 700L powierzchni zasypowej.
    • Przez ZSRCKP
      Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej stosowania kwalifikowanego materiału siewnego.
      Ankieta jest anonimowa, wyniki posłużą do napisania pracy magisterskiej.
      Dziękuję
       
      https://goo.gl/forms/vGFaEEHuVLP8gGzB3
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj