jacekbee

opryskiwacze Berthoud - co o nich sądzicie? ma ktoś takie sprzęt?

Polecane posty

jacekbee    2

zastanawiam się nad zmianą opryskiwacza. dotychczas pracowałem pilmetem 1000l. teraz myślę na innym, takim ok 2500l-3000l. co myślicie o tych opryskiwaczach? może polecicie mi inną markę? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacekbee    2

nawet się nie orientowałem w cenach, ale wiem że do tanich nie należą, po prostu oferuje mi je firma z którą na ogół handluje, ale nie jest powiedziane co jeszcze kupię które nie nadają się już do dalszego użytku lub koszty naprawy telewizora przewyższają jego wartość Wykonujemy usługi wyjazdowe na terenie Wrocławia i okolic. Naprawę sprzętu RTV przeprawadzamy w domu u klienta lub w serwisie w przypadku skomplikowanego uszkodzenia Prowadzimy serwis telewizorów już od 15 lat! Zajmujemy się naprawą telewizorów lcd, plazma oraz CRT. Tania i profesjonalna naprawa telewizorów tylko u nas! Firma Serwis LCD zajmuje sie naprawą telewizorów oraz monitorów LCD, LED, Plazm oraz zwykłych kineskopowych (CRT) wszystkich firm (Samsung, Manta, Panasonic, Sony, LG, Philips, Hitachi, Clatronic oraz wielu innych...). Między innymi zajmujemy się wymianą zbitych lub uszkodzonych matryc, naprawą matryc, naprawą zasilaczy, inwerterów. Nasza firma posiada stały dostęp do części, co pozwala nam na szybką oraz profesjonalną naprawę telewizora. Cena barierowa nie oznacza oczywiście, że przy każdej naprawie zostaje osiągnięta. Daje ona jedynie serwisantowi możliwości wymiany podzespołów do określonych kwot, dopiero po ich przekroczeniu kontaktujemy się z klientem telefonicznie lub e-mailem i przedstawiamy końcową kwotę. W przypadku braku zgody klienta na naprawę powyżej kwoty barierowej oddajemy sprzęt informując dokładnie o jego stanie a klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wyceną i wówczas następuje Bezpłatna Diagnoza. Na życzenie klienta wystawiamy również w takim przypadku bezpłatną informacje serwisową dotyczącą przeprowadzonej diagnozy. Jedynie klienci którzy oddali sprzęt do naprawy za pośrednictwem naszego kuriera zobowiązani są do pokrycia kosztów transportu. Co oznacza, że są to koszty 12 zł netto (+ 5 zł za dodatkowe ubezpieczenie o ile zostało ono wybrane) za przesyłkę do 30 kg w jedną stronę.Ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu , że nawet najlepszy fachowiec może się pomylić w wystawieniu diagnozy wyznajemy zasadę , że przy złożonych naprawach pewność o poprawnie wykonaj usłudze mamy po jej wykonaniu i dokładnym przetestowaniu sprzętu. Ponadto większość napraw wiąże się z wymianą kosztownych komponentów BGA których demontaż w razie wycofania się klienta z naprawy jest kosztowny i pracochłonny. Dlatego wprowadziliśmy i stosujemy od lat sprawdzone zasady napraw do kwot barierowych które kształtują się odpowiednio dla poszczególnych urządzeń i zostały podane poniżej. biggrin.gif

Edytowano przez jacekbee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DURAS    0
nawet się nie orientowałem w cenach, ale wiem że do tanich nie należą, po prostu oferuje mi je firma z którą na ogół handluje, ale nie jest powiedziane co jeszcze kupię :lol:

 

masz moze jakies namiary na ta firme ktora handluje berthoundem bo z korbankami nie idzie sie dogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thecook    0

Zawsze się wystawiają w bednarch. Poszukaj w katalogu z targów.

Jak nie kupisz od dealera to kto go będzie servisował? Trochę ryzykownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berthoud    0

Ja aktualnie uzywam berthoud boxer 4000 i jestem z niego zadowolony. Jeden z najlepszych opryskiwaczy jakim pryskalem. Problem to serwis bo ciezko sie z nimi dogadac ale jesli mowimy o samej maszynie to jest bez wiekszych wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art    1

Witam.

Kupiłem opryskiwacz berthoud z komputerem i nie bardzo wiem jak go obsługiwać. Może któryś z kolegów mógłby mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez michalsoft
      Witam posiadam opryskiwacz rau . Jak ustawie na sterowniku 200 l/ha i auto to podczas zamykania sekcji bardzo spada ciśnienie , jak już pryskam na 3 z 7 sekcji to jest bardzo niskie .czy tak powinno być ?
      Oto elektrozawory i sterownik


    • Przez piotromega
      czesc wszystkim. chodzi mi o opryskiwacz 400l z 12 metrowa belką. A konkretnie z jakimi końcówkami go kupić, z pojedyńczymi czy z potrójnymi. Które są lepsze i trwalsze. Proszę o rady. Pozdrawiam agrofotowiczów.
    • Przez kibix
      Witam,
      Opryskiwacz ikarus 2800(2010r.) daje złą dawke na ha.
      Zawsze pryskam około 200l/ha i tyle ustawiam na komputerze, który sam dobiera ciśnienie itp. Problem powstał po przymrozkach(pękły mi 2 złączki plastikowe w opryskiwaczu)
      Ostatnio coś się zepsuło i żeby wypryskać 200l/ha na komputerze muszę ustawić około 140 l/ha.
      O ile dobrze rozumiem to komputer dostaje informacje z przepływomierza i na tej podstawie wyświetla dawkę. 
      I teraz pytanie jak ciężko powinna chodzić turbinka od przepływomierza? Jeżeli dmuchnę to nie ma szans żeby się obróciła.
      Nawet jak lałem wodę bezpośrednio do przepływomierza to się nie rusza. 
      Według Was to będzie przepływomierz? Może czujnik od przepływomierza?(dam rade go miernikiem jakoś zbadać. Czy oscyloskop to minimum)? 
      Czy gdzieś jeszcze mogę szukać awarii? 
      Z góry dzięki za pomoc
       
      wygląd przepływomierza 
      http://olx.pl/oferta/przeplywomierz-ikarus-CID757-IDbNxob.html
      komputer
      http://pl.kverneland.com/var/kv/storage/images/kverneland-brand-poland/opryskiwacze/opryskiwacze-polowe/opryskiwacze-ciagane/features/systemy-regulacji/414028-2-eng-GB/Systemy-regulacji_width500.jpg
    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj