MateuszJaszczyszyn

opinie i uwagi na temat zestawu uprawowo-siewnego fenix

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

witam mam zamiar zakupić zestaw uprawowo-siewny fenix interesują mnie wasze opinie na temat tego zestawu jakie ma plusy a jakie minusy oraz rzeczywistą pojemność skrzyni zasypowej bo wydaje się mała w środku z całym systemem wysiewającym wątpię że ma 700L powierzchni zasypowej.

Edytowano przez MateuszJaszczyszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szczurek05w
      Szukam agregat uprawowo siewny 2,5 z hydropakiem najlepiej ares L w podstawowej wersji ? Lubelskie 
    • Przez jprzemko
      Witam, Posiadam nowego poznaniaka na talerzu i kółku kopiujacym(420 l).  Planuję do niego dokupić agregat uprawowo siewny taki jak w linku: https://m.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-lekki-agro-system-CID757-IDv6qcA.html/#position=9&page=1
      Producent powiedział że agregat waży około 700 kg. 
      Czy Proxima 8441 z podwójnie wzmocnionym podnośnikiem i turem na przodzie da sobie radę???
      Jakie opinie o producencie Agro System? 
       
       
    • Przez maxrolnik
      Witam
      Mam kilka pytań na temat renault 155.54
      1.Gdzie smaruje się przedni most(rozmieszczenie kalamitek jeśli są)
      2.Objaśnienie kontrolek na kokpicie
      3.Jakie funkcje ma komputer przy  kierownicy?I jak je uruchomić i się nim obsługiwać?
       
       
    • Przez Gadom
      Witam serdecznie. Na wstępie powiem, że w rolnictwie jestem obecny od niedawna. Mimo dużej wiedzy z zakresu motoryzacji (głownie samochody osobowe), niestety nie znam się na kruczkach w przypadku ciągników. Inaczej mówiąc, typowych problemach danych modeli, na tym na co zwracać uwagę w przypadku zakupu używanego ciągnika itd.
      Z racji, że w gospodarstwie, w którym pracuję przyszedł moment na zakup dużego ciągnika rolniczego, to potrzebowałbym od Was pomocy. Szukamy ciągnika o mocy +- 250 KM, ponieważ poważnie myślimy o uprawie pasowej w przyszłości. Nasz wieloletni dostawca różnych używanych maszyn (i nie tylko) zaoferował nam ostatnio możliwość zakupu John Deere'a 8520 z Danii. Z mojego punktu widzenia sama Dania już wzbudza podejrzenia, bo jeżeli chodzi o samochody osobowe z Danii, to głównie ściąga się te mocno wadliwe lub bite, ponieważ innych się nie opłaca. Mówiąc dalej, jest to ciągnik z roku 2005, a cena za niego to: netto 64 000,- euro. Wydaje mi się, że to za dużo, ale chciałbym dowiedzieć się tego od osób bardziej siedzących w temacie. Dorzucam zdjęcia.
      Czy ten model jest wart uwagi? Jak z jego skrzynią? Czy są jakieś szczególne rzeczy, na które trzeba uważać, a w związku z tym nie kupować go w ciemno z Danii (bez oglądania)?
      Z góry dzięki za wszelką pomoc.















    • Przez adamigos
      Witam.Bardzo proszę o wasze opinie.Chciałbym zakupić nowy ciągnik z turem (Premia Młody Rolnik).Wymagam również u niego,aby dawał radę przy takich maszynach jak : Opryskiwacz Amazone UX 3200,Rozsiewacz Nawozów poj.2600 i ewentualnie agregat uprawowo - siewny Vaderstad Rapid 3m.Cena do 250 tyś.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj