Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pottinger Eurotrop 461 ( zakup )

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Adrian7

Adrian7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 lipiec 2014 - 16:49

Pottinger Eurotrop 461 ( zakup ) Z racji tego , że mam dosyć tzwn. " wicherka " chciałbym zakupić zgrabiarkę karuzelową. Powierzchnia to około 30 hektarów do zgrabiania. Zgrabiarka musi współpracować z C330. Niedługo nowy Prow więc chciałbym kupić nową. Myślę nad Pottinger Eurotrop 461 A albo N. W czym to jest różnica ? myslicie ze C330 da rade z nią ? lepiej kupić podnoszoną na pompie czy na siłownikach i prowadzoną ? Czy kupić innej marki ? Pozdrawiam i dziekuje za pomoc w zakupie :) I jesli ktoś wie ile trzeba dać za taką zgrabiarke ? ponad 20 tyś ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pottinger Eurotrop 461 ( zakup ) Dzisiaj, 20:16
  •  

#2 Share G_Siegien

G_Siegien

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 05 lipiec 2014 - 20:28

Pottinger Eurotrop 461 ( zakup ) Moim zdaniem c330 jest zbyt słaba na taką zgrabiarkę, na pewno jej nie podniesie, ciąganą może by jakoś męczyła, ale nie była by to zapewne praca taka jaką powinna być.

Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

#3 Share Adrian7

Adrian7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 06 lipiec 2014 - 11:34

Pottinger Eurotrop 461 ( zakup ) A mniejsza ? I mam pytanie. Bo w mojej okolicy maja Pottingera prowadzonego na kółkach , żeby nie przeciążać trzydziestki można wziąść 3,5 metra na kołkach podnoszonego hydraulicznie ? czy tylko na pompie ? pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share przemek308

przemek308

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 13:07

Pottinger Eurotrop 461 ( zakup ) Ja mam zgrabiarka krone vario i mój ursus 3512 ją podnosi ale jechać sie nie da bo tylko wrzucić bieg i ruszać to przód w górę podnosi i jak bym kupował to jakąś większa na dwa tależe do większego ciągnika a do twojego ursusa to lepiej bedzie ciągana i myślę ze nie powinno być z nią problemów :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share caselampo

caselampo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 06 sierpień 2014 - 15:00