fioletowy

Studia rolnicze Częstochowa

Polecane posty

fioletowy    0

Gdzie w Częstochowie lub okolicach mogę uzupełnić wykształcenie rolnicze dla spełnienia wymogów na premię MR? Interesują mnie studia zaoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hary884    0

sprawdź AP edukacja mają kierunki tech rolnik tech agrobiznesu(spełniają kryteria MR)i inne kierunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hary884    0

A  z skąd jesteś???ja z okolic Pajęczna.sprawdziłem i ma coś ruszyć w Sieradzu...ale dopiero w marcu bedzie coś wiadomo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlo13571    0

Co do edukacji rolniczej w Częstochowie to polecam Dobreszkoly.pl na ulicy Kawiej. Sam uczęszczałem tam na kurs kwalifikacyjny R.16 i R.03. Minusem jest to że kierunek jest płatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      UWAGA!!! ZMIANA TERMINU!!! Spotykamy się w środę (8 listopada o 19)
      Chciałbym Was zaprosić na pogadankę na temat reklam rolniczych, pokażemy kilka różnych rozwiązań i chcemy usłyszeć Wasze opinie.
      Spotkanie odbędzie się ONLINE, czyli możecie siedzieć w dowolnym miejscu gdzie macie stabilny internet i z nami rozmawiać.
      Spotykamy się we wtorek 8. listopada o godzinie 19.00).
      Zapraszam osoby, które mają posianą w tym roku pszenicę i rzepak a powierzchnia całego gospodarstwa (łącznie z dzierżawami) zawiera się w przedziale 20-100 ha. Spotkanie planowane jest na godzinę, jednak jeśli się rozgadacie - będziecie aktywni to może sie przeciągnąć o 15 minut.
      Aktywni uczestnicy pogadanki otrzymają od nas wynagrodzenie w kwocie 100 zł.
      Zgłoszenia wysyłajcie albo na maila: jacek@agrofoto.pl albo przez prywatną wiadomość.
       
      W zgłoszeniu podajcie wielkość gospodarstwa i rejon z jakiego jesteście.
      Wybranym osobom przekażę link do pokoju, gdzie się spotkamy w poniedziałek.
      Ilość miejsc ograniczona, kto pierwszy ten lepszy.
       
      Pozdrawiam
      yacenty
    • Przez l3ind
      Witam. Od pewnego czasu borykam się z pewnym problemem. Mianowicie chodzi mi o wybór studiów na ktróry teoretycznie mam jeszcze ponad rok ale chciałbym usłyszeć co o tym myślicie. Chciałbym pójść w rolnictwo gdyż od małego wychowuje się na wsi i jest to po części moją pasją lecz martwi mnie to iż nie jest to właściwa decyzja. Obszar gospodarstwa które chciałbym przejąć i rozwinąć to ok 10ha z czego tylko 1/3 to dziwerżawa i tu mam największy problem gdyż przy większym areale nawet bym się nie zastanawiał. Z maszynami nie ma problemu gdyż mój dziadek prowadził to gospodarstwo hobbistycznie i nie powiększał areału a maszyny są można powiedzieć aż nazbyt wystarczające i na obecnym areale nie mają zbytnio co robić. W ostatnich dwóch tata w pełni przejął gospodarstwo i od tego czasu produkcja zbożowa przynosi dużo większe zyski niż przed laty. Każą wolną chwilę staram się pomagać w rolnictwie i chciałbym wiązać z tym moją przyszłość ale boje się że przy obecnym areale może być to zbyt ryzykowne. Co byście doradzili? 
    • Przez BartoszWitusik
      Mam pytanie o technikum rolnicze w brzostku (klecie)
      Czy polecacie tą szkołę
      czy trudno jest się tam dostać ?
    • Gość adamkoch
      Przez Gość adamkoch
      Witam wszystkich na forum, proszę o podanie stron ze sklepami rolniczymi na Słowacji lub Czechach z materiałem siewnym z ktorych korzystacie gdzie mozna zamówic material siewny i zostanie on wysłany kurierem. Ewentualnie z innych krajów jak jest to opłacalne.
    • Przez FranasNH
      Witam, jestem tegorocznym maturzystą i chcę iść na studia o kierunku rolniczym. Myślałem nad Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu. 
      Mam pytanie do Was, czy ciężko jest się tam dostać? Wiecie może ile trzeba mieć % na maturze? 
      Potrzebuje także Waszych opinii czy iść na ten kierunek nie mając własnych hektarów oraz opinie na temat tej uczelni 
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj