Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozdrabniacze słomy claas tucano

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adameo111

adameo111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 04 lipiec 2014 - 22:30

Rozdrabniacze słomy claas tucano Jak jest rozwiązany problem załączania i zakładania (zapinania) sieczkarni w class'ie tucano model 320 lub 420 zastanawiam się nad kupnem takich modeli w przyszłym roku resztę już porównywałem z fendt'em ja przeglądałem forum, tam jest rozwiązanie takie że przekłada się jedną dźwignię z tyłu kombajnu a sieczkarnia pracuje cały czas w class jest ona spuszczana tylko nie wiem na jakiej zasadzie a nie mogę tego nigdzie znaleźć;/ drobna rzecz mały komfort przydatny jeżeli jest sporo drobnych usług ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozdrabniacze słomy claas tucano Dzisiaj, 15:08
  •  

#2 Share 987marcin

987marcin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 05 lipiec 2014 - 15:29

Rozdrabniacze słomy claas tucano a wiec tak jedna dzwignia luzujesz pasek przekładasz go na takie wolne koło sieczkarni i znów naprezasz pasek cieczkarnia nie pracuje tylko kreci sie te wolne koło

#3 Share adameo111

adameo111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 05 lipiec 2014 - 22:41

Rozdrabniacze słomy claas tucano no to samo załączenie a jeśli chodzi o opuszczenie jej bo znów jak byłem na targach agrotech Kielce w tym roku New Holland prezentował nowy model TC oraz CX już istniejący w rozmowie dealer mówił o załączaniu poprzez przycisk elektromagnesu w kabinie:) nie jest to zbyt uciążliwe w codziennym użytku?:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2148 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 06 lipiec 2014 - 05:50

Rozdrabniacze słomy claas tucano Trzeba poluzowac 2 srubki i ustawiawic wyrzut w dół gdy nie urzywamy sieczkarni w górę gdy ja wlaczamy. I dźwignią zmienic polozenie takiej duzej blachy. Moim zdaniem nie jest to trudne i da sie to robić. A przy okazji zawsze kontrolujesz kombajn.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share adameo111

adameo111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 11 lipiec 2014 - 22:27

Rozdrabniacze słomy claas tucano A jak to wygląda w John Deer'ze W540 orientuje się ktoś?