Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z MF 3065 S . Gdy załączy się tylni WOM, to coś z tyłu zaczyna strasznie grzechotać

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share anidos

anidos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 lipiec 2014 - 22:01

Problem z MF 3065 S . Gdy załączy się tylni WOM, to coś z tyłu zaczyna strasznie grzechotać Witam.
Mam problem z MF 3065 s . Otóż gdy załączy się tylni WOM, to coś z tyłu zaczyna strasznie grzechotać. Tak jakby jeden tryb ocierał sie o drugi. Pytanie co to może być? Czy to faktycznie tryby, czy może łożysko jakieś poleciało? Miał już ktoś do czynienia z taką sytuacją?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z MF 3065 S . Gdy załączy się tylni WOM, to coś z tyłu zaczyna strasznie grzechotać Dzisiaj, 02:11
  •  

#2 Share dawid2m

dawid2m

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów
  • Zainteresowania:Mechanika rolnicza, silniki i skrzynie biegów ciągników rolniczych

Napisany 04 lipiec 2014 - 18:20

Problem z MF 3065 S . Gdy załączy się tylni WOM, to coś z tyłu zaczyna strasznie grzechotać W MF 3070 mojego sąsiada dzieje się tak samo. Pisałem nawet podobny post. Podobno to normalne...

#3 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 758 postów

Napisany 04 lipiec 2014 - 18:27

Problem z MF 3065 S . Gdy załączy się tylni WOM, to coś z tyłu zaczyna strasznie grzechotać Jeśli normalną sytuacją jest rozwalone łożysko, to wszystko w normie. A może lepiej to rozebrać i wymienić OBA łożyska? A może poczekać, aż się drugie rozwali i dopiero wtedy naprawiać? Wybór należy do Ciebie!

#4 Share sznajdik

sznajdik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 944 postów
  • Zainteresowania:mechanika konstruowanie rolnictwo

Napisany 04 lipiec 2014 - 19:28

Problem z MF 3065 S . Gdy załączy się tylni WOM, to coś z tyłu zaczyna strasznie grzechotać To nagle wszyscy mają rozwalone łożyska? bo mój też na swój sposób grzechocze i nie wnikałem w to przez ok 5 lat i nic się nie dzieje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z MF 3065 S . Gdy załączy się tylni WOM, to coś z tyłu zaczyna strasznie grzechotać Dzisiaj, 02:11
  •  

#5 Share anidos

anidos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 lipiec 2014 - 19:43

Problem z MF 3065 S . Gdy załączy się tylni WOM, to coś z tyłu zaczyna strasznie grzechotać a trzeba cały podnośnik odłożyć żeby to łożysko wyciągnąć ?? czy jest inny sposób?

#6 Share Adam8550

Adam8550

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 04 lipiec 2014 - 22:12

Problem z MF 3065 S . Gdy załączy się tylni WOM, to coś z tyłu zaczyna strasznie grzechotać Ten typ tak ma, rozmawiałem z mechanikiem i mówił nie spotkał jeszcze MF-a 3XXX któremu by nie "orgotał" wałek.
U mnie w 3085 też daje o sobie znać :P

Edytowany przez Adam8550, 04 lipiec 2014 - 22:15.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Tduda

Tduda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 25 sierpień 2014 - 20:57

Problem z MF 3065 S . Gdy załączy się tylni WOM, to coś z tyłu zaczyna strasznie grzechotać umnie w 3095 tesz tak jest jak sie doda gazu to przestaje grzechotac