Zaloguj się, aby obserwować  
AF_Mirek

Zasady tworzenia tytułów wątków dotyczących owoców

Polecane posty

AF_Mirek    6

W części forum dotyczącym warzyw i owoców wprowadzamy prefiksy.

To znaczy, że tytuły zakładanych wątków powinny wyglądać następująco:

 

[malina] Ile sadzonek na 1ha?

[truskawka] Zakładanie uprawy

 

Czyli w nawiasie kwadratowym nazwa uprawy, zapisana w liczbie pojedynczej, a następnie zagadnienie, którego dotyczy wątek.

 

Mam nadzieję, że prefiksy pomogą łatwiej znaleźć wątki dotyczące konkretnych zagadnień, problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zibi80
      Witam.
      Szukam osób, które w 2012r. nie zaznaczyły we wniosku kwadratu dotyczącego dopłaty do owoców miękkich a które zostały wezwane do ARiMR do uzupełnienia wniosku w tym zakresie. Jeśli ktoś z forumowiczów lub z grona znajomych był w takiej sytuacji, bardzo proszę o niezobowiązujący kontakt.
      Za pomoc jestem skłonny jakoś "materialnie" podziękować.
      Kontakt przez forum lub GG 2898553
      Pozdrawiam
    • Przez agrofoto
      AgroFoto.pl i Bank BGŻ zapraszają na prezentację internetową (webinarium).
      Już w poniedziałek 24 czerwca o godz. 20.00, będziemy dyskutować o aktualnej sytuacji na rynku i perspektywach upraw owoców miękkich i jabłek. Dowiesz się m.in.: Jakie są ceny skupu? Z czym należy liczyć się zakładając uprawę owoców? Jakie są przewidywania dla tego rynku? Jakie są światowe trendy? Jakie czynniki wpływają na wzrost i spadek opłacalności produkcji?
      Nie może cię zabraknąć podczas interaktywnego spotkania z analitykiem rynków rolnych Banku BGŻ.
    • Przez AF_Mirek
      W części forum dotyczącym warzyw i owoców wprowadzamy prefiksy. Oczywiście dotyczy to tematów, w których da się sensownie tak zapisać tytuł.
      To znaczy, że tytuły zakładanych wątków powinny wyglądać następująco:
      [malina] Ile sadzonek na 1ha?
      [truskawka] Zakładanie uprawy
       
      Czyli w nawiasie kwadratowym nazwa uprawy, zapisana w liczbie pojedynczej, a następnie zagadnienie, którego dotyczy wątek.
       
       
      Mam nadzieję, że prefiksy pomogą łatwiej znaleźć wątki dotyczące konkretnych zagadnień, problemów.
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez alvaroalvaro78
      Jak w temacie - macie namiar na darmowy program do tworzenia takich map ? Farm Work Office 16 nie chcę przejść procesu aktywacji w wersji trialowej , na SatAgro też pomimo stworzenia granic pola nie da sie stworzyć mapy aplikacyjnej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj