Gość

Jaki ciągnik do 200tys. ok 100 KM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek13    0

Df to dobry wybór znajomy ma 2 i ogień nic sie nie dzieje z nimi oby 2 od nowości

 

Jaki przebieg ? Ile wynosi spalanie ? Wiesz coś więcej o nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas15    0

Za taką kwotę - Case JXU 105 190 tys brutto z przednim podnośnikiem i full wyposażenie


Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szepi    3

I ja chciałbym dołączyć sie do tematu . Niedługo napewno będziemy brać nowy traktor tylko jaki ? zakres mocy 100-110kucyków . Będzie robić za traktor główny : orka , belowanie itd.. , traktor z ładowaczem już mam więc nie potrzebuje . Cena do 190tyś brutto . Zastanawialiśmy sie nad DF agrofarm 420 lub 430 model . Lamborghini R3 , Chociaż wiem że to samo w innym kolorze ale różne opinie chodzą . Jeszcze myśleliśmy o Claas'ie Axos 340 . Jd raczej odpada bo za duża cena . Jeszcze w ostateczności mc cormick albo landini . Doradźcie coś jeśli możecie ;)

 

 

 

ją bym tobie polecał NH t5060

mój spalił przy agregacie uprawowo siewnym 6,4l/h zobacz zdjęcie w mojej galeri muszę przyznać ze NH miał ciężko ale jak na taki zestaw który ma zapotrzebowanie 100km to nie ma się co dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunioo    2

Agrofarm fajny ciągniczeka oszczędny ale za lekki bierz cięższy. Ma moc ale szybko traci przyczepność i zaczyna skakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Tylko te stwierdzenia typu "bierz cięższy" bierze w łeb na podmokłym gruncie, albo gdy trzeba już rozpoczynać wiosenne prace polowe (siew nawozów azotowych), a tu nie da rady bo ciągnik zapada się.. :huh: Jak już mówił nie jeden lżejszy ciągnik można dociążyć, ale ciężki, nawet pomimo braku obciążników nie da się.. <_<

Poprostu kwestia prac i ich procentowe odzwieciedlenie da obraz potencjalnego "kandydata" na konia roboczego. Jako użytkownik Kuboty 108 - semki mogę polecić ten ciągnik, jak na 3 lata jak dotąd bez awarii. reszta bez zarzutu.


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

ją bym tobie polecał NH t5060

mój spalił przy agregacie uprawowo siewnym 6,4l/h zobacz zdjęcie w mojej galeri muszę przyznać ze NH miał ciężko ale jak na taki zestaw który ma zapotrzebowanie 100km to nie ma się co dziwić

 

6,4 l/h w ciągniku 100 konnym w ciężkiej pracy. To w lekkiej pewnie 2 litry spali :lol::lol: Po co innym taki kit wciskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

nie rozumiem dlaczrgo wszyscy twierdzą ,że JD dużo pali jak ktoś jak wariat gazu dodaje wyrusza np z D to co się dziwić? Mi 5720 w lekkich pracach typu załadowanie wozu paszowego obornik spala około 4-5 L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebek24810    0

Uważam że powinieneś kupić pol mota h.

Mało pali ponieważ ma silnik Perkinsa.

Dużo nie kosztuje bo 100km kosztuje około 120tys.

Więc uważam ze to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DFDaro    0

Czy mogli byście mi doradzic jaki ciągnik jest dobry i tani moc jaka mnie interesuje to 90-100km z TUR-em klimą i rewersem i żeby cena nie przekraczała 180tyś. brutto. I chciałbym wiedziec gdzie można kupic tak tanio,ponieważ przyznali mi wniosek na różnicowanie działalności. I chciałbym jeszcze wziąśc belownice i wóz asenizacyjny 5000l.Dodam też, że podoba mi sie Deuzt-Fahr Agrofarm 100.

Edytowano przez DFDaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

przyłaczam sie do tematu mam do wydania 200tys brutto i sam nie wiem jaki ciagnik wybrac. myslałęm nad forterra ale nie ma rewersu przy kierownicy jak np jelonek. i fajnie by było miec klime i inne gajery. wiec co radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karbusd    0

Ja chciałem kupić ciągnik new holland t6010 delta, ale w agencji przeciągneło się z umową i już tych modeli nie produkują. Teraz alternatywa jest T6120 cena wyjściowa jaką mi podano z amortyzowana cena to 197tys. Tylko jest taki problem, że nigdzie nic o nich nie moge znaleźdz. Dane techniczne, wygląd itd. Może ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

Ja też szukam ciągnika o podobnych parametrach 80-90 KM i może podam swoje spostrzeżenia

-Case jxu cena ok 152tys netto za fuul wypas nawet fajny ciągnik ale nie jestem przekonany do marki i wydaje się trochę głośny w kabinie.

- Agrofarm 410 gs wersja z szyberdachem klima fotel pneumatyk , niestety bez EHR cena 158tys podobno niskie spalanie ciągnik dobrze wyposażony natomiast bardzo głośny w kabinie 84 db wg Top agrar oraz mała kabina nieporęczne dzwignie podnośnika , rewers szarpie ,niski moment obrotowy, niepewna cena zależna od kursu euro.

-MF 5430 ciągnik ma wszystko w standardzie cena 41tys euro,ok 182 tys zł netto, cichy,bardzo poręczna przekładnia,dobry rewers, niestety bardzo wysoka i niepewna cena .

-Claas AXOS 320 CX dodatkowo skrętne błotniki przednie,przedłużenie błotników tylnych,opony 380 przód 460 tył, 3pary hydrauliki(w standardzie 2pary)dodatkowy obwód pneumatyczny(w standardzie instalacja dwu obwodowa)cena 164tys zł netto z gwarancją ceny w zł,bardzo cicha i wygodna kabina (wg mnie lepsza niż w MF)poręczna obśługa ,dobry rewers.

Mnie osobiście przypadł do gustu MF i CLAAS AXOS jednak z wskazaniem na tego drugiego (cena).

Poszukującym ciągników radzę by do każdego sprzętu się przymierzyc,pojeżdzić po placu wtedy jest inny obraz wyboru no i najwżniejsza cena.

Odnośnie ceny to nie mogę zrozumieć dlaczego jedni sprzedają w zł a inni w euro, np idąc do salonu po samochód sprzedawca podaje cenę w złotówkach a samochody są w większości zagraniczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Ja powiem tak na waszym miejscu kupił bym MF 5400 jeździłem nim i naprawde miło mnie zaskoczył przekładnie i rewers to według mnie ma najlepszą dodatkowo rewers ma w sobie oprócz zmiany kierunku możliwość zmiany biegu czego niema w żadnym ciągniku smile.gif a 2 czynnikiem jest małe spalanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabirol    0

Mógłby ktoś doradzić jaką marke wybrać za 220 netto.Mysle o john deere ale nie wiem czy to dobry wbór.Moc powyżej 100KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00hodowca00    0

Ja też szukam ciągnika o podobnych parametrach 80-90 KM i może podam swoje spostrzeżenia

-Case jxu cena ok 152tys netto za fuul wypas nawet fajny ciągnik ale nie jestem przekonany do marki i wydaje się trochę głośny w kabinie.

- Agrofarm 410 gs wersja z szyberdachem klima fotel pneumatyk , niestety bez EHR cena 158tys podobno niskie spalanie ciągnik dobrze wyposażony natomiast bardzo głośny w kabinie 84 db wg Top agrar oraz mała kabina nieporęczne dzwignie podnośnika , rewers szarpie ,niski moment obrotowy, niepewna cena zależna od kursu euro.

-MF 5430 ciągnik ma wszystko w standardzie cena 41tys euro,ok 182 tys zł netto, cichy,bardzo poręczna przekładnia,dobry rewers, niestety bardzo wysoka i niepewna cena .

-Claas AXOS 320 CX dodatkowo skrętne błotniki przednie,przedłużenie błotników tylnych,opony 380 przód 460 tył, 3pary hydrauliki(w standardzie 2pary)dodatkowy obwód pneumatyczny(w standardzie instalacja dwu obwodowa)cena 164tys zł netto z gwarancją ceny w zł,bardzo cicha i wygodna kabina (wg mnie lepsza niż w MF)poręczna obśługa ,dobry rewers.

Mnie osobiście przypadł do gustu MF i CLAAS AXOS jednak z wskazaniem na tego drugiego (cena).

Poszukującym ciągników radzę by do każdego sprzętu się przymierzyc,pojeżdzić po placu wtedy jest inny obraz wyboru no i najwżniejsza cena.

Odnośnie ceny to nie mogę zrozumieć dlaczego jedni sprzedają w zł a inni w euro, np idąc do salonu po samochód sprzedawca podaje cenę w złotówkach a samochody są w większości zagraniczne .

ja radzilbym wybrac mf 5435 takiego tez posiwadam i jestem zadowolony polecam

 

Ja też szukam ciągnika o podobnych parametrach 80-90 KM i może podam swoje spostrzeżenia

-Case jxu cena ok 152tys netto za fuul wypas nawet fajny ciągnik ale nie jestem przekonany do marki i wydaje się trochę głośny w kabinie.

- Agrofarm 410 gs wersja z szyberdachem klima fotel pneumatyk , niestety bez EHR cena 158tys podobno niskie spalanie ciągnik dobrze wyposażony natomiast bardzo głośny w kabinie 84 db wg Top agrar oraz mała kabina nieporęczne dzwignie podnośnika , rewers szarpie ,niski moment obrotowy, niepewna cena zależna od kursu euro.

-MF 5430 ciągnik ma wszystko w standardzie cena 41tys euro,ok 182 tys zł netto, cichy,bardzo poręczna przekładnia,dobry rewers, niestety bardzo wysoka i niepewna cena .jeszcze raz agrofarm fajny ale kabinka to tak jak dawniej w c330 tylko na 1osobe i szczupla i tak ogolnie to on sie maly wydaje choc wage swoja ma Wracajac do ceny mf gdzie pytales Wiem na dzis ze korbanki z cena eura do 4zl zchodza gdzie pytales o tego mf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

A gdzie słyszałeś że Korbanek schodzi do 4 zł za euro,bo może być tak że tobie powiedzieli 44500- cena katalogowa po 4 i cena wychodzi ta sama. Ja jestem cały czas w kontakcie z przedstawicielem i nic o obniżce nie wiem,oni tylko tak liczą żeby tylko podpisać umowę przedwstępną a potem może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00hodowca00    0

A gdzie słyszałeś że Korbanek schodzi do 4 zł za euro,bo może być tak że tobie powiedzieli 44500- cena katalogowa po 4 i cena wychodzi ta sama. Ja jestem cały czas w kontakcie z przedstawicielem i nic o obniżce nie wiem,oni tylko tak liczą żeby tylko podpisać umowę przedwstępną a potem może być różnie.

czesc kolega wlasnie rejestrowal pare dni temu a cene wynegocjowal 4z drobnymi po prostu trzeba ich troche przydusic nie sa oni tacy straszni wiem to tez po sobie ludzie tu duzo pisza ze korbanki to zlodzieje NIE ZGADZAM SIE nie tylko kupia gdzies indziej to zobacza jak tam naciagaja nie wiem ktory przedstawiciel od korbankow ci prowadzi ten zakup to tutaj nie jest rozmowa na forum moze podasz inny namiar na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

00hodowca00 czy twój kolega kupował z serii 5400 jak wiesz dokładnie to napisz ile dał. zajrzyj na PW

Edytowano przez bizon1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00hodowca00    0

00hodowca00 czy twój kolega kupował z serii 5400 jak wiesz dokładnie to napisz ile dał. zajrzyj na PW

hej tak masey5435 zalatwial go od listopada sfinalizowal rozmowy po swietach ceny nie wiem bo on jeszcze bral przedni tuz i ladowacz itp-tylko mowie ze euro liczyli mu 4,1zltrzeba ich dusic Zaznaczam ze jest to rocznik 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szepi    3

robertbara- co?

nie chce się wieżyc z tym że ciągniki przy pracy z wom zbytnio się nie pocą ;)

rozumiem że jest ci ciężko uwierzyć w 6,5 l bo małe jd pewnie sporo palą zresztą wszystkie JD tyle palą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj