Gość

Jaki ciągnik do 200tys. ok 100 KM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ZetorSerwis    0

Ja osobiście posiadam dwa Claasy

naprawde polecam te ciągniki ponieważ:

1.Tanie części orginalne i zamienniki

2.Małe spalanie

3.Duży komfort jazdy

4.Ładny wygląd zewnętrzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek213    0

valtra będzie na pewno bardzo dobra ale polecam johen deera 100KM bardzo dobry ciągnik mam takiego i chodzi na 40ha razem z ursusem 914 turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek13    0

A może wiecej opini o claas'ie polecacie ogolnie traktor ? Interesuje mnie model axos 340 , myślałem też o arionie ale niestety z paszowozem nie wejdzie . Myślałem jeszcze o nh 5060 , ale jednak po obejrzeniu w claas'ie wykonanie bardziej mi się podobało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr2691    8

my zre zygnowalismy z Axosa, z powodu ceny, 310cx miała kosztowac netto 190k PLNow, wygrał MF tez Ci go polecam...


Kupie siewnik Stanhay, najlepiej czterorzędowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chemiclean    0

Polecam CASE. Lepiej wykonany jak DF, mniej tandety. Zaraz w promocji bedzie Maxxum 100. Z polskim ładowaczem zamknie się w 215 brutto. Porządna, duża maszyna, a nie jakaś popierdółka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek13    0

my zre zygnowalismy z Axosa, z powodu ceny, 310cx miała kosztowac netto 190k PLNow, wygrał MF tez Ci go polecam...

To coś drogo Ci wycenili , mi za Axosa 340 Cl nie jestem pewien ale 190tyś lub 200 tyś brutto chcieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffi    1

Ja miałem podobny problem, ale wybrałem T6010 i myślę, że był to dobry wybór. Oglądałem również Claasa Axosa 340cx ale w kabinie to on rewelacji nie ma! A cena 200 tyś. brutto (2 wyjścia hydrauliki, 2 biegi pod obciążeniem). A T6010 za 190tyś. no i w kabinie dużo lepiej (moim zdaniem) skrzynia 16x16, 4 biegi pod obciążeniem trochę cięższy, lepszy podnośnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Do rafi w tym roku kupowałeś tego NH bo sam stoję przed wyborem ciągnika .W grę wchodzi jeszcze Agrofarm 420 profiline za cenę około 195tyś brutto. A jak ze spalaniem w tym T6010?

Edytowano przez jaro30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chemiclean    0

Ja też poleciłbym ci nh t6010 lub coś z serii t5000 za tą cenę spokojnie coś z tych wubierzesz tylko że t6010 ma 6 cylindrów a t5000 wszystkie po 4.Nh to dobre,fajne i nie za drogie ciągniki.Nie są też awaryjne. :)

nh t6010 ma 4 cylindry! i za mało mocy w stosunku do masy. nie brac nh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffi    1

Rozumiem, że kolego posiadasz ten ciągnik i brakuje ci w nim mocy i jest za ciężki? Bo mi się wydaje, że on jest o ok 500kg cięższy od np Claasa 340cx, a obciążniki na przodzie ważą 850kg, więc nie widzę żadnego problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel1m    21

Ten Agrofarm 420 profiline za cenę około 195tyś jaką miał specyfikację ? Też się nad nim zastanawiam albo nad AXOS 340 . Godny uwagi będzie też MF 5430 tylko że trzeba będzie na niego troszkę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzikus    0

Ten Agrofarm 420 profiline za cenę około 195tyś jaką miał specyfikację ? Też się nad nim zastanawiam albo nad AXOS 340 . Godny uwagi będzie też MF 5430 tylko że trzeba będzie na niego troszkę poczekać.

 

Mi za DF Agrofarma Profi Line policzyli 198brutto w wyposażeniu: komplet obciażników, szerokie gumy, klima, siedzenie pasażera.

Jeżeli kompakt to proponuje to co sam rozważam czyli: JD 5080R, DF Agrofarm PL, oraz MF'a 5435.

 

W kategorii cena + wyposażenie chyba jednak dla MF'a natomiast sam z uwagi chociażby na renomę skłaniam się ku Jelonkowi w wersji komfort.


C-330,C-360 3P,JCB 530/70 Super Agri, DF Agrotron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel1m    21

Ja również jestem za JD jednak cena ON mnie zaczyna przerażać . Jelonek nie należy do oszczędnych , prowadzę produkcje mleczną i ciągnik będzie pracował raczej lekko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kony111    2

Witam Koledzy

Potrzebuje porady na temat następujących ciagników:

-John Deere 5100R

-Case Maxxum 110

-Valtra N92

-Claas Axon 340

Wszystkie są w podobnych cenach, chodzi mi głównie o spalanie i wyposażenie. Co do jelonka to jest na CR. A claas na perkinsie, ciągnik będzie główny, ziemie mamy różne.Chciałbym się również spytać czy ktoś posiada jeden z tych ciągników w lubelskim,chętnie bym obejrzał i porozmawiał o sprawowaniu.

 

Witam kolege z tych samych stron :)

podjąłeś już decyzje co do ciągnika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu97    0

Weź lepiej Lamborghini r3 lub Deutz-Fahr Agrofarm 410.Albo jak chcesz to jeszcze Landini sa fajne.Ja bede kupowal Case albo Landini ale to 80km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolus    0

Kolego Massey Ferguson są dobre w spalaniu i eksplatacji do 200 Tys kupisz jeszcze zostanie ...znam przedstawiciela na wielkopolske dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM    0

Mam "zabawkę" z serii T5000 i szczerze polecam, zwrotny, spalanie rozsądne, bogaty w standardzie, po zapoznaniu się z wszystkim wybrałem jego i nie żałuję. W razie chęci większych gabarytów z pewnością ciekawą acz droższą ofertą jest T6010...tyle, że dla mnie był za wysoki ze wzgledu na starsze budynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

ale ten nh to jest najgorsze badzienie i na złom tylko sięnadaje to są nieudane ciągniki albo weż my pod uwage tą serie nh td to tylko aby przednie mosty zrywały wedłóg mnie tego nh totylko kupić i popatrzeć się na niego bo do pługa to chyba by się rozwalił dziwie się że nie kturzy rolnicy te badzienie nh kupują . zetor to jest ciągnik do wszystkiego sam mam 3 zetory fotere125,proxime 8441,5340 mam 190ha to troche motogodzin zrobią i dodam że choduje bydło to ciągnik jest potrzebny do wszystkiego

Edytowano przez jacek456788

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffi    1

Chłopie jak masz 190ha i same zetory to tylko współczuć! Jak nie miałeś nigdy do czynienia z takimi markami jak np. nh to się nie wypowiadaj bo jednak duża część miała zetora (ja również) więc z wielkim szacunkiem nie pi......., że zetor jest taki super w porównaniu do marek zachodnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj