Zaloguj się, aby obserwować  
krzychu652

Filtr hydrauliki Dominator

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nunu85    499

prawdopodobnie masz tak samo jak we wiekszych w zbiorniczku oleju dwa filtry- papierowy i metalowy.

wchodza tam dwa węże, ieprawdaz?

odkrecasz weze, odkrecasz 3 sruby na klucz 13 i juz dobrałes sie do filtrów, tylko z dostepnoscia kupna nowych mozesz miec problem- najpierw podzwon po sklepach i sie doweidz czy maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

jak kombajn świezo kupiłeś i nie wiesz, kiedy był zmieniany ostatnio, to i tak warto smienić (hv46)

 

A jak juz koniecznie nie chcesz, to ze zbuiriczka trzeba suścić i potem go wlać spowrotem

 

jak spuścic?odkręcasz jeden wąż przy siłowniku ukłdu kierowniczego, wkłądasz go w butelke i kręcisz kierownicą (wszystko na wyłączoym silniku oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Pstrąg
      Witam,
      Mam problem , otóż nie wiem gdzie znajduje się filtr skrzyni biegów w fendt 309c (silnik deutz) 2000r. Przekopałem forum i nadal nie wiem na 100 % gdzie jest. Ktoś wspominał ,że w okolicach tylnego lewego koła ale i tak nie mogłem znaleźć. Prosze o pomoc.
    • Przez szczurek05w
      Czy na zdjęciu to będzie filtr od hydrauliki ? czy od dołu sie wyjmuje wkład 

    • Gość
      Przez Gość
      Witam chciałbym zrobić filtr ssawny do beczkowozu żeby zasysać wodę ze stawu bez piasku bo ten piasek niszczy zawory, czego by użycz jakiego materiału.Filtr wielkościowo niema znaczenia.
    • Gość
      Przez Gość
      Cześć. Mam pytanie. Może mi ktoś powiedzieć, w którą stronę założone są belki w podajniku?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj