Polecane posty

Hubert21    11

Witam mam taki problem może wiecie jak sprawdzić czy działa czujnik licznika hektarów ten który odpowiedzialny jest za wyłączanie licznika gdy maszyna jest uniesiona dokładniej chodzi mi o licznik hektarów w sieczkarni mengele mammut jest to licznik mueller elektronik unimat. Licznik działa tylko nie wyczuwa momentu gdy cheder w maszynie jest uniesiony myślę że może być to wina czujnika ale nie wiem jak mogę to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Twój temat już powinien polecieć do kosza, bo nie zapoznałeś się z przypiętymi tematami w tym dziale. Wstaw zdjęcia tego czujnika, razem z przewodami przyłączeniowymi. Wtedy może będzie można Ci pomóc. Generalnie są tam czujniki kontaktronowe zwierne, więc po zbliżeniu magnesu powinno być zwarcie na wyjściu. Jeżeli jest przerwa, to czujnik do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

edytuj swojego posta i wtedy będziesz miał w lewym dolnym rogu opcję: dołącz pliki czy jakoś tak i tam wklej zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

kolego powedz mi gdzie szukac czujnika w mammucie który wyzwala licznik hektarów ( załacza liczenie bo moja maszynka nie liczy mam jedynie dystans i predkosc :( czujnik wysokosci koszenia dziła przynajmniej jeden drugi pokazuje cały czas "20"


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      witam, Mam problem z wadliwym czujnikiem od ciśnienia objawia się to w taki sposób że nie pokazuje ciśnienia na wyświetlaczu ciągnika a rzeczywiście ono jest. Czujnik już był wymieniany 3 razy serwis broni się tym że podobno teraz takie czujniki robią ... Odgłos podczas pracy jest nie do wytrzymania teraz zamierzam złożyć reklamację pisemną i niech się główia. Czy ktoś z Was miał podobny problem?
    • Przez rex15
      Mam problem w jd 7710, gdyż nie działa podswietlenie licznika. Rozebrałem ten licznik i diody są tylko pod wszystkimi wskaźnikami (kierunkowskazy, napęd itp) natomiast sam licznik nie wiem jak jest podswietlany. Licznik jest elektroniczny, bo z tego co kojarze były też mechaniczne zegary.
    • Przez Ppatryk01
      jak sprawdzić czujnik obrotów silnika w ciągniku Fendt 309ci
      model : g931970020042

    • Przez silver90
      Witam. Mam pytanie jak sprawdzić czy czujnik SBA jest sprawny , czy da się go zregenerować i kto sie tego podejmie.Czy są zamienniki tego czujnika?
      Z góry dziękuje za odpowiedz.
    • Przez silver90
      Witam posiadam ciągnik same silver 90 i nie wiem jak działa czujnik sba. Jakby ktoś mi to wytłumaczył byłbym bardzo wcięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj