Skocz do zawartości

Zdjęcie

dominator 66 - reugulacja

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kamilek1

Kamilek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 01 lipiec 2014 - 21:05

dominator 66 - reugulacja Witam niedawno kupiłem Dominatora 66, prosze o pomoc w ustawieniach na pszenice i jęczmien , dokładnie obroty młucarni , wysokość klepiska , wiatr , ustawienia żaluzji i na jakim biegu kosicie pozdrawiam i prosze o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
dominator 66 - reugulacja Dzisiaj, 11:18
  •  

#2 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 01 lipiec 2014 - 23:04

dominator 66 - reugulacja poszukaj sobie podobnego tematu z ustawieniami dominatora 96 , wszystko tam opisalem u Ciebie w 66 bedzie podobnie , co do biegu to zalezy jakie zboze, jak bedzie slabe to i 2 pocisniesz a jak geste albo lezak to 1 bedziesz szedl bez przyspieszacza.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#3 Share Kamilek1

Kamilek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 02 lipiec 2014 - 21:08

dominator 66 - reugulacja wklepuje w wyszukiwarke dominator 96 i nic znalesc nie moge wiec gdybys był tak mily to napisz jeszcze raz badz link podaj, z gory dzieki Pozdr

oo juz mam ;D dzieki :) tylko powiedz mi do jeczmienia jakie zastosowac ustawienia ? I jeszcze jednooo jak na oko da sie ocenic obroty mlucarni? bo mam zepsuty czujnik i obortomiesz mi nie chodzi a w tym sezosnie go raczej juz nie wymienie, bo inne rzeczy wymienilem i szkoda mi kasy na niego bo znalazlem za 700zł gdzies podrobke wiec sporo...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 02 lipiec 2014 - 23:07

dominator 66 - reugulacja zobacz czy prad dochodzi do czujnika, wez multimetr , nie pamietam ile tam powinno byc V ale jakos malutko, jak poczekasz do jutra to Ci sprawdze u siebie i powiem, sam czujnik jak nie jest jakos mechanicznie uszkodzony mocno da sie naprawic. A i czy dziala Ci przelacznik ten taki jak od kierunkow w ursusie podobny nad obrotomierzem ? co przelacza sie nim pomiedzy obrotami wialni a czujnikiem w skrzyni ?

co do jeczmienia to otwor 1-2 na duzej dzwigni od gory , mala dzwignia srodkowy, waitr zalezy tak ok.800-850, obroty wialni tak z 1200 ale jak Ci nie pokazuje to ciezko bedzie ustawic.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#5 Share Kamilek1

Kamilek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 03 lipiec 2014 - 09:11

dominator 66 - reugulacja problem w tym ze tam zostala sama obudowa po czujniku a wiec go w zasadzie tam nie ma takze nie mam co sprawdzac :) ale dzieki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów

Napisany 03 lipiec 2014 - 20:47

dominator 66 - reugulacja u mnie w miescie jest sklep z czesciami do zachodow , za taki czujnik kiedys chcieli 180 zl . Zadzwon, zapytaj wygogluj sobie "Siedlce Mirtrans" bo 700 zl to troche odstrasza.