Zaloguj się, aby obserwować  
lukasz51195

Pomoc Przy konstrukcji ładowacza na tył do c330

Polecane posty

lukasz51195    0

Witam, panowie mam do was taką prozbe a mianowicie chce zrobić tura na tył na linkę do c330 i prosił bym was o jakeś wymiary belek, co jest potrzebne... Mam trochę materiału belkę metalową,elektrody i spawarkę icon_mrgreen.gif a co będzie trzeba to się dokupi... Tur musi w mierę wysoko podnosić,bo będzie mi on służył tylko do obornika ... Może ktoś ma z okolic Kocka,łukowa coś takiego...?? Chodzi mi po głowie coś takiego... http://allegro.pl/ladowacz-tur-na-tyl-ciagnika-nowy-lyzka-i4331540607.html... Myślę że w dobrym dziale a jak nie to przepraszam... Za wszystkie potrzebne informacje Dziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz51195    0

Link coś nie działa, tu zamieszczam drugi https://www.google.pl/search?q=%C5%82adowacz+czo%C5%82owy+na+ty%C5%82+c330&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=H7CyU8iWManpywPmmYHwDQ&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=677#facrc=_&imgdii=Aya9ZaPOSllW1M%3A%3BIakQtAwMrG2QfM%3BAya9ZaPOSllW1M%3A&imgrc=Aya9ZaPOSllW1M%253A%3BVmXcWMKkRCUNvM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.agrofoto.pl%252Fimg%252F800%252F600%252Fn%252Fupload%252Fc%252FcRYYs0ma.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.agrofoto.pl%252Fsrodki-transportu-i-ladowarki%252Fpodnosniki%252Fladowacz-czolowy%252Fsprzedam-ladowacz-obornika-zaczepiany-na-tyl-ciagnika.html%3B800%3B600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastian84    5

Witam robiłem już kilka takich maszyn i taka rama spisuje się średnio . Jeśli uda mi się tu wstawić fotki to pokarze mój nowy projekt może ci się spodoba .A taka prosta rama jak w linku gnie się na samym końcu tam gzie są montowane widły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz51195    0

kolego a skąd jesteś...?? Może udało by mi się znaleść gdzieś grubszą belkę to może by się nie zgięła,

P.S pytam skąd jesteś to może podjechał bym i zobaczył co i jak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastian84    5

Witam tu nie chodzi o grubość materiału , jak masz ramę na pojedynczej belce to ten poprzeczny profil na którym będzie zamontowana łycha będzie się skręcał . Ja robię teraz na podwójnej ramię .Mam do ciebie około 300km więc niema sensu jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez ursusc335m
      Witam kupię Ursusa C 330 z opłatami zarejestrowanego. Cena jaka mnie interesuje +-10000 zł. Rocznik obojętnie. Województwo podlaskie okolice Augustowa. 
    • Przez pawelk2002
      Dzień dobry chciałbym prosić o pomoc w budowie mojej nowej przyczepki jednoosiowej do C-330 która będzie mi służyła do przywiezienie drzewa,ziemniaków oraz różnorodnych ładunków jak to na wsi wszystko się trafi. Aktualna moja przyczepka ma wymiary szerokość 1m długość 1,75m wysokość 0,6m. Jest to niewielka przyczepka po moim dziadku która służyła mi do końca tego roku i niestety już jej czas minął. Planuję zrobić przyczepkę o wymiarach szerokość 1,5m długość 2,5m wysokość 0,4m. W przyczepce przydały by mi się hamulce na korbkę tzw. hamulec ręczny który będę mógł zaciągnąć podczas zjazdu drogą polną jest niestety u nas dość stromo a drogi zaniedbane i zarośnięte i nie wiem od czego taki układ jezdny zaadoptować. I zastanawiam się od czego mógłbym wykorzystać układ jezdny do mojej przyczepki?? Oraz nie jestem pewien co wybrać na ramę by nie było za dużo ani za mało.  Z góry za pomoc oraz cenne wskazówki byłbym wdzięczny co pomogło by mojemu tacie wykonać taką przyczepkę 
      Dziękuje i pozdrawiam Paweł :) 
    • Przez lukasz9741
      Witam.
      Na początek chciał bym się przywita bo to mój pierwszy post na forum.
      Mam na imię Łukasz i posiadam ursusa c330m z1991r.
      W dniu dzisiejszym urwało mi się ramię kierownicze prawe coś takiego: http://allegro.pl/ramie-kolumny-kierowniczej-c330-ursus-oryginal-p-l-i5480372251.html
      Czy mógł by mi ktoś podpowiedzieć jak się do tego zabrać aby samemu to wymienić?
      z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez livebird
      Witam mam pytanie odnośnie podłączenia dodatkowego oświetlenia roboczego LED w ursusie c330, gdzie mam to podłączyć, co trzeba zrobić by było to bezpieczne połączenie i jakie ledy najelepiej wybrać, chodzi mi o 2 lampy na tył kabiny umieszczone przy daszku.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj