TIP

Kubota - finansowanie fabryczne

Polecane posty

TIP    0

Witam, czy ktoś z Was korzystał może z nowego finansowania fabrycznego kubota? Chodzi mi o ofertę 50x50 lub 4x25%, podobno oprocentowanie wynosi 0%. Czy ktoś może potwierdzić ,że jet tak jak piszą i czy takie finansowanie może podlegać pod zwrot z modernizacji z UE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

Witam więc tak finansowanie fabryczne kubota polega na rocznej spłacie nieoprocentowanej tak jak pisałeś wyżej 2x50 lub 4x25 ale też 50, 25, 25. warunkiem jest spłata w ciągu roku i zakup u dilera w twoim powiecie. Zeby podpiąć to po prow musiałbyś wziąć ten traktor w lizingu. Z kąd jesteś kolego ?

Edytowano przez podlach93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

nie wiem dokładnie jak to działa ale jest taka możliwość, chodzi tu chyba o to że mająć maszyne w lizingu nie jesteśmy jej właścicielemi wówczas możemy ją mieć wcześniej przed składaniem wniosku a potem można to jakoś wciągnąć pod prow zapytam naszego bankowca jak to dokładnie jest. Ale myśle że nie ma co liczyć na zakupy maszyn za najbliższe dotacje bo priorytetem mają być modernizacje budynków i zakup ziemi, kuzyn chciał młodego na maszyny i niestety ale jak zmienił że na zakóp ziemi to odrazu pozytyw,

Edytowano przez podlach93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w finansowaniu fabrycznym 40% + 6x10% (co 6 miesięcy). Umowę czytałem kilka razy , rozmawiałem z bankiem finansującym. Koszty są równe 0zł. Tylko AC trzeba mieć wykupione. No i dobre jest to  że tylko pierwszy rok musisz mieć u nich a następne możesz już we własnym zakresie. Generalnie warte polecenia bo zupełnie nie warto wykładać gotówki i nie interesuje cię wibor i inne duperele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

http://www.traktorykubota.pl/pl/finansowanie_fabryczne.html

Patrzę na tą ostatnią ofertę finansowania 33% wpłaty własnej i reszta w ciągu 60 miesięcy.

Czy to rzeczywiście jest 0% kosztów i tylko trzeba opłacać AC, czy jednak ukryte są tam jakieś koszty kredytu.

 

33% udział własny (udział własny zawiera 3% oplaty przygotowawczej) 


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

Z tego co rozmawiałem z dealerem to powiedział, że 3% jest dla banku, ale ja tego dodatkowo nie płacę, tylko spłacam pozostałe 67%.
Ma mi wysłać umowę na email żebym mógł się z nią zapoznać.
Ciekawe jak to jest w rzeczywistości. Jeśli jedynym kosztem będzie obowiązkowe AC to się skuszę na ten kredyt, jeśli mam dodatkowo zapłacić 3 tys. zł to chyba odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal-12    1

Z tego co rozmawiałem z dealerem to powiedział, że 3% jest dla banku, ale ja tego dodatkowo nie płacę, tylko spłacam pozostałe 67%.

Ma mi wysłać umowę na email żebym mógł się z nią zapoznać.

Ciekawe jak to jest w rzeczywistości. Jeśli jedynym kosztem będzie obowiązkowe AC to się skuszę na ten kredyt, jeśli mam dodatkowo zapłacić 3 tys. zł to chyba odpuszczę.

 

Witam,

 

Finansowanie fabryczne na 2 lata oraz na 3 lata jest oprocentowane na 0 % oraz prowizja dla banku to 0%. Jedynym kosztem więc jest ubezpieczenie ok. 800 zł rocznie w razie kradzieży oraz wypadku.

 

Finansowanie fabryczne na 5 lat : oprocentowanie: 0%, prowizja 3% dla banku. Więc jeżeli zdecydujemy się na finansowanie 5-cio letnie płacimy 3% od ceny brutto. Przykład: Kupujemy ciągnik za 100 000 zł . Całkowity koszt kredytu na 5 lat to 3000 zł.  W tym przypadku też  to jest bardzo dobra oferta. Lepszego kredytu nie dostaniemy.

:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomiuk123    123

Mam pytanie jakie są warunki takiego finansowania moze ilość hektarów? Chce opinie na ten temat.
Prosze o wyrozumiałość za może dziecine pytania ale chce dowiedzieć.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam , stoję przed zakupem nowego ciągnika pomocniczego , w przedziale mocy 60-75km 
      Szukam czegoś o niedużych gabarytach , o niewielkim spalaniu , i dobrym skręcie .
      Ciągnik miałby pracować z rozsiewaczem 800l opryskiwaczem 650l sadzarką do tytoniu 2 rzędową , rozdrabniaczem 1,6m
      glebogryzarką 2m i w transporcie w obrębie gospodarstwa .
      Jeśli ktoś coś poleca chciałbym żeby uzasadnił swoją odpowiedz
    • Przez Farmer2017
      Witam.
      Składam wniosek na prow. Planuje kupno ciagnika 140 - 160 km. Ciagnik bedzie typowo do cieżkich prac oraz transportu. Podpowiedzcie jaki wybrać. Który jakie ma wady i zalety oraz o jakich usterkach słyszeliście.
    • Przez emattti
      co sadzicie o Kubota m5111? ma ktos z Was ten ciagnik? jesli tak to podajcie wady i zalety, spalanie
    • Przez Krycho533
      Zapraszam do oglądania  
    • Przez Kondzik
      Witam.  Przymierzam się  do kupna ładowacza czołowego i padło na firmę  Stoll i stąd moje pytanie. Jakie macie doświadczenia że sterowaniem elektronicznym? Czy jest warte swojej ceny? Z mojej dotychczasowej pracy ładowaczem (trac lift przy zetorze proxima) wiem że bardzo często nie otwiera się zaworów do końca aby precyzyjniej operować turem. Rozumiem, że siłą rzeczy przy sterowaniu elektronicznym nie da się zrobić czegoś  takiego.  Jak wtedy wygląda praca? Czy nie ma problemu z precyzyjnymi pracami? Nie występuje zbytnie rzucanie, szczególnie lekkim ciągnikiem? Dodam tylko że mam zamiar założyć ww ładowacz do Kuboty m7040. Z góry  dzięki za odpowiedź. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj