Skocz do zawartości

Zdjęcie

kubota - finansowanie fabryczne

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share TIP

TIP

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 17:52

kubota - finansowanie fabryczne Witam, czy ktoś z Was korzystał może z nowego finansowania fabrycznego kubota? Chodzi mi o ofertę 50x50 lub 4x25%, podobno oprocentowanie wynosi 0%. Czy ktoś może potwierdzić ,że jet tak jak piszą i czy takie finansowanie może podlegać pod zwrot z modernizacji z UE?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kubota - finansowanie fabryczne Dzisiaj, 06:01
  •  

#2 Share podlach93

podlach93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 05 lipiec 2014 - 17:05

kubota - finansowanie fabryczne Witam więc tak finansowanie fabryczne kubota polega na rocznej spłacie nieoprocentowanej tak jak pisałeś wyżej 2x50 lub 4x25 ale też 50, 25, 25. warunkiem jest spłata w ciągu roku i zakup u dilera w twoim powiecie. Zeby podpiąć to po prow musiałbyś wziąć ten traktor w lizingu. Z kąd jesteś kolego ?

Edytowany przez podlach93, 05 lipiec 2014 - 17:07.

#3 Share akernolat

akernolat

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów

Napisany 05 lipiec 2014 - 19:27

kubota - finansowanie fabryczne a na jakiej zasadzie można połączyć leasing z prow? jakie są koszty?

#4 Share gienio007

gienio007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 05 lipiec 2014 - 21:03

kubota - finansowanie fabryczne TIP Jest faktycznie tak jak w reklamie . Jedynym kosztem jest Auto Casco .

#5 Share podlach93

podlach93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 06 lipiec 2014 - 08:02

kubota - finansowanie fabryczne nie wiem dokładnie jak to działa ale jest taka możliwość, chodzi tu chyba o to że mająć maszyne w lizingu nie jesteśmy jej właścicielemi wówczas możemy ją mieć wcześniej przed składaniem wniosku a potem można to jakoś wciągnąć pod prow zapytam naszego bankowca jak to dokładnie jest. Ale myśle że nie ma co liczyć na zakupy maszyn za najbliższe dotacje bo priorytetem mają być modernizacje budynków i zakup ziemi, kuzyn chciał młodego na maszyny i niestety ale jak zmienił że na zakóp ziemi to odrazu pozytyw,

Edytowany przez podlach93, 06 lipiec 2014 - 08:10.

#6 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 22 marzec 2016 - 12:42

kubota - finansowanie fabryczne http://www.traktoryk..._fabryczne.html
Patrzę na tą ostatnią ofertę finansowania 33% wpłaty własnej i reszta w ciągu 60 miesięcy.
Czy to rzeczywiście jest 0% kosztów i tylko trzeba opłacać AC, czy jednak ukryte są tam jakieś koszty kredytu.

#7 Share FiltryOlejeMaszyny

FiltryOlejeMaszyny

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 22 marzec 2016 - 13:03

Ja mam w finansowaniu fabrycznym 40% + 6x10% (co 6 miesięcy). Umowę czytałem kilka razy , rozmawiałem z bankiem finansującym. Koszty są równe 0zł. Tylko AC trzeba mieć wykupione. No i dobre jest to  że tylko pierwszy rok musisz mieć u nich a następne możesz już we własnym zakresie. Generalnie warte polecenia bo zupełnie nie warto wykładać gotówki i nie interesuje cię wibor i inne duperele.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share marc

marc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 27 marzec 2016 - 15:07

http://www.traktoryk..._fabryczne.html
Patrzę na tą ostatnią ofertę finansowania 33% wpłaty własnej i reszta w ciągu 60 miesięcy.
Czy to rzeczywiście jest 0% kosztów i tylko trzeba opłacać AC, czy jednak ukryte są tam jakieś koszty kredytu.

33% udział własny (udział własny zawiera 3% oplaty przygotowawczej) 

:)

#9 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 27 marzec 2016 - 21:16

kubota - finansowanie fabryczne Z tego co rozmawiałem z dealerem to powiedział, że 3% jest dla banku, ale ja tego dodatkowo nie płacę, tylko spłacam pozostałe 67%.
Ma mi wysłać umowę na email żebym mógł się z nią zapoznać.
Ciekawe jak to jest w rzeczywistości. Jeśli jedynym kosztem będzie obowiązkowe AC to się skuszę na ten kredyt, jeśli mam dodatkowo zapłacić 3 tys. zł to chyba odpuszczę.

#10 Share osterley

osterley

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 27 marzec 2016 - 21:41

przecież finansowanie fabryczne kuboty ma odsetki równe ZERO.

#11 Share Rafal-12

Rafal-12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 16:18

Z tego co rozmawiałem z dealerem to powiedział, że 3% jest dla banku, ale ja tego dodatkowo nie płacę, tylko spłacam pozostałe 67%.
Ma mi wysłać umowę na email żebym mógł się z nią zapoznać.
Ciekawe jak to jest w rzeczywistości. Jeśli jedynym kosztem będzie obowiązkowe AC to się skuszę na ten kredyt, jeśli mam dodatkowo zapłacić 3 tys. zł to chyba odpuszczę.

Witam,

Finansowanie fabryczne na 2 lata oraz na 3 lata jest oprocentowane na 0 % oraz prowizja dla banku to 0%. Jedynym kosztem więc jest ubezpieczenie ok. 800 zł rocznie w razie kradzieży oraz wypadku.

Finansowanie fabryczne na 5 lat : oprocentowanie: 0%, prowizja 3% dla banku. Więc jeżeli zdecydujemy się na finansowanie 5-cio letnie płacimy 3% od ceny brutto. Przykład: Kupujemy ciągnik za 100 000 zł . Całkowity koszt kredytu na 5 lat to 3000 zł.  W tym przypadku też  to jest bardzo dobra oferta. Lepszego kredytu nie dostaniemy.

:

#12 Share chomiuk123

chomiuk123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 18 październik 2016 - 10:36

kubota - finansowanie fabryczne Mam pytanie jakie są warunki takiego finansowania moze ilość hektarów? Chce opinie na ten temat.
Prosze o wyrozumiałość za może dziecine pytania ale chce dowiedzieć.
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share KIRK80

KIRK80

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 24 październik 2016 - 08:53

Najprościej i najpewniej skontaktować się z lokalnym dilerem.