tnaglak

Czy warto kupić bagnety za 11zł?

Polecane posty

tnaglak    0

Witam, od dłuższego czasu mam problem z wyrabiającymi się przegubami w zo-56. Z racji tego że mam powyrabiane bagnety i jeszcze co jeden to innego typu (część ze stalką, część bez), postanowiłem je wymienić na nowe. Cena w sklepach ok 20pln, na OLX.pl znalazłem bagnety za 11pln:

http://olx.pl/oferta/bagnet-bizon-bezstalkowy-nowy-CID757-ID5IURT.html#9ff2ffdf39

Są to baagnety polskiej produkcji. Czy warto je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Moim zdaniem ja bym nie kupił

 

potrzebujesz caly komplet czy tylko czesc? posiadam polowe bagnetow ze stalka,po jednym sezonie

Edytowano przez karol210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Tak musisz sprawdzic, aby z dobrej stali byly.Bardzo sie nie znam mialem bez stalki i byly z kiepskiego metalu,szybko wycieraly sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnaglak    0

Wydaje mi się że wszystko zależy od ustawienia kosy, bo jak nożyk będzie ciążył na bagnet to go wytrze bez względu z jakiej stali on jest. Czy bagnety nie są ż żeliwa czasami?

Edytowano przez tnaglak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Tak.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnaglak    0

Domyślam sie LOCKE że słowo "TAK." oznacza odpowiedź na pytanie czy są one z żeliwa. A co powiesz na ceny tych bagnetów?

Edytowano przez tnaglak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

My kilka lat temu kupiliśmy najtańsze jakie znalazłem w sieci obkosiły do dziś ok. 200 ha i nie widzę z nimi żadnego problemu, dostałem kurierem ale jakbym zadzwonił kilka dni wcześniej to był w mojej okolicy z towarem i te same bagnety w lokalnym sklepie były prawie 2 razy droższe.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MateuszMichalczuk
      Witam czy warto zostawić tą uprawę przenżyta odmiana panteon dawka na ha 350kg wapna complexor na sciernisko po zniwach. Przed sianiem 350kg/ha polifoski 6. Sytuacja obecna nie za ciekawa nie wiem.czy zostawić czy prze orać 



    • Gość
      Przez Gość
      Siemka panowie ostatni mój temat został skasowany nie wiem dlaczego. Chciałbym was poinformować że już dwie piątki wpadły mi na konto na studiach
    • Gość
      Przez Gość
      Gdzie kupić tania a dobra szybę do zetora 5211. Chodzi o boczna górna. Jest dużo w necie za 50zl ale nw jak z trwałością. 
    • Przez Keben123
      Witam.przymierzam się do budowania agregatu  uprawowo siewnego 2,7 m jaki jest koszt i czy warto  warto samemu budować taki agregat ?
    • Przez Wasyl97
      Witam, wszystkich. Chciał bym kupić nowy ciągnik i zastanawiam się który wybrać mam na oku ciągniki trzech marek i nie wiem na który, się zdecydować. Są tą New Holland T6.145, Steyr 4125 profii clasic , Claas Arion 510. Chciał bym poznać wasze opinie na ich temat. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj