JDfan

JD 975 Opuszczanie Hederu

Polecane posty

JDfan    0

Witam

Mam następujący problem z moim JD 975 a mianowice bardzo szybko opuszcza heder, lekko dotknę dzwigni a heder momentalnie leci w dół, czym to może być spowodowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15383

Tak było, czy się stało? Można wstawić dławiki w wejściu węża do siłownika i będzie spowolnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JDfan    0

Tak sie stało na końcu poprzedniego sezonu, a jak wrzuce dławiki to nie bedzie zbyt obciążony rozdzielacz przy podnoszeniu??

No w sumie można wstawić zawór dławiąco zwrotny ale wolałbym ogarnąć przyczyne niż leczyć objawy.

Edytowano przez JDfan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni16pl    1

w rozdzielaczu masz takie jakby zaworki plastikowe jak odkręcisz tą dużą nakrętkę jest to na każdej sekcji już nie pamiętam czy pod spodem czy od góry ale klucz coś koło 30mm jak się nie mylę mi się jeden ten plastik roztopił od wariatora i nonstop opadał może to być jego przyczyna rozdzielacz jest prosty polecam rozebrać ale jak chcesz już go rozkręcać to pamiętaj by podstawić coś pod heder lub opuścić do końca bo będziesz cały w oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez kubak
      Witam, mam problem z moim case'm otóż strasznie wolno opuszcza mi sie gardziel gdy nie jest obciążony i np przy skrecaniu kierownicy minimalnie sie sam podnosi (z szybkoscią podnoszenia wszystko ok) gdy zaczepie heder wszystko jest ok. Czy to jest typowe dla niego ? Proszę o pomoc bo żniwa tuż tuż a chcialbym to ewentualnie w miare możliwości naprawic. Pozdrawiam!
    • Przez zeti285
      Witam! Posiadam zetora proxime 8441 i mam problem z opuszczaniem talerzówki ważącej 900 kg, Rzecz tkwi w tym że traktor opuszcza ją na raz z dużą szybkością i gdyby to było na betonie połamało by wszystkie talerze. Mam pytanie czy da się to jakoś wyregulować?
    • Przez Tobiasz912
      Tak jak w temacie, nie działa mi podnoszenie i opuszczanie przystawki w tym modelu oraz podnoszenie i opuszczanie wyrzutnika " komina", pozostałe funkcje działają.
       
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez max9931
      Witam!!!
      Mam problem z spowalniaczem w Bizonie. Mianowicie nie chce działać poprawnie siłownik. Gdyż siłownik tylko wychodzi a nie chce wciągać. Jak trzeba ustawić wszystko aby chodziło poprawnie. Bo bez niego nie da się młócić. Proszę o pomoc!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj