denis667

Przewód gdzie przykręcić.(c-330)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
denis667    0

Witam mam taki mały problem jest w nim filter 'bączek' i do niego jest podłączony przewód co wychodzi z bloku silnika.Chciałbym założyć filter wymienny tylko co zrobić z tym przewodem co wychodzi z bloku silnika i idzie do tego filtra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W c-330 ten filtr był normalnie połączony przewodem z zegarem na desce rozdzielczej http://farmexpert.pl...rodukt2078.aspx

W którym miejscu ten przewód wychodzi z bloku silnika, wstaw fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denis667    0

Ten przewód wychodzi za filtrem oleju.

To co mam zrobić z tym przewodem ?

Edytowano przez denis667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil927    229

W razie gdyby ktoś jeszcze szukał odpowiedzi na te pytanie to powiem ja - zaślepić ten otwór śrubką. Potwierdzone info, u mnie też był bąk a jest wymienny i ten otwór w bloku jest zaślepiony śrubką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Emil9
      Witam 
      Kto teraz serwisuje CASE w Lubelskim 
    • Przez mf387
      Witam. Przymierzam się do zakupu stołu do rzepaku do mojego john deere 1055. Mam jednak problem bo przeglądajać ogloszenia widziałem same duże stoły (powyżej 3,9m) a mój heder ma coś koło 3m koszenia. Znalazłem firme która by dorobiła stół lecz musze im dowieżć heder ponad 400km i kosztuje ponad 15tys zł.  Czy ktoś z was dorabiał gdzieś może taniej? A może ktoś planuje sprzedaż podobnego stołu w rozsądnych pieniądzach 
    • Przez Sadownikx2
      Witam,czy ktoś wie gdzie mogę kupić 6x uszczelniacz trzonka zaworu do Ursusa 2812,Mf-255 (powinny być takie same).
      Poszukuje jakiś dobrych a nie tanich co się rozlecą za pół roku.
    • Przez Johnnn
      Witam, gdzie w ciągniku International case 744 mógłby się znajdować numer silnika? Z mojej wiedzy wynika, że ten model może mieć jeden z dwóch typów silnika: albo d206 albo d239. Gdzie znaleźć ten numer? 
      Na bloku znalazłem jedynie numer 04 24 C, podobno może być też pod głowicą ale niczego nie zauważyłem.
      Czy ktoś ma jakiś pomysł? 
    • Przez Enter_680
      Witam nie dawno kupiłem Zetora 7745. Chce pouzupelniać olej chydrauliczny lecz nie wiem gdzie jest wlew i miarka do wyjść i do podnośnika , wiem tylko gdzie jest do wspomagania wlew ale miarki nie wiedzę i niewiem ile mam go wlać . Traktor mam od niedawna i go topiero go poznaje więc proszę o wyrozumiałość.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj