Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MichalAlone    0

Siemanko :) Nie dawno ojciec przepisał mi gospodarkę.Uzyskałem 100 tys dopłat poszukuje dobrego używanego ciągnika o mocy do 100-170 KM i pługu 4 skibowego
obracanego.mam 20 ha pola ale moa zamiar do kupić jeszcze 50 ha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

Siemanko :) Nie dawno ojciec przepisał mi gospodarkę.Uzyskałem 100 tys dopłat poszukuje dobrego używanego ciągnika o mocy do 100-170 KM i pługu 4 skibowego

obracanego.mam 20 ha pola ale moa zamiar do kupić jeszcze 50 ha myślałem o http://otomoto.pl/massey-ferguson-8240-powercontrol-8220-8250-A429707.html i http://otomoto.pl/plug-4-skibowy-obracany-kvernerland-okazja-A440670.html powiedzcie czy to się opłaca a jak nie to podajcie lepsze ciągniki i pług.

kolego...ile masz lat? 14 skonczyles? Kto Ci to 100 tys doplat przyznal? Bo o ile wiem beda listy rankingowe dopiero na MR. A co do ciagnika, ten co masz Ci wystarczy. Najpierw dokup te 50 ha, potem kupisz ciagnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wakacje się zaczęły hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo44    10

Dopłat-y chyba :huh: i to za ziemię raczej pewno bo inaczej tego nie widzę że by z innych jakich środków czy pomocy inijnych... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolego jeśli myślisz o tak dużym ciągniku na 20 ha :) to coś tu nie gra.

Ja na 50 ha chcę 150km i to już będzie świat i ludzie. Będzie również możliwość rozwinięcia skrzydeł myśle że jak dobrze pójdzie do max 100 ha noo może trochę więcej.

Ale jeśli ty chcesz kupić ciągnik 200 km na 70 ha to albo jesteś jeszcze za przeproszeniem głupi albo za młody.

Na te 20 ha to spokojnie starczy Tobie np 360 3p lub w ostateczności coś z serii 9 Ursusa :)

Pozdrawiam.

 

Jeśli uważacie że moja wypowiedz była dobra/mądra to prosiłbym o zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje ale motywuje :)

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksw512    0

Moim zdaniem trochę za dużą moc chcesz jak na taki areał ale jak chcesz. O to maszyny które  są warte zobaczenia: 

Case mx 135

New holland tm cała seria....

Same antares 130 

Deutz agrotron (te starsze)

Valtra 8150 

John deere 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj