Skocz do zawartości

Zdjęcie

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem?

183 odpowiedzi na ten temat

#81 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 16 grudzień 2008 - 17:13

ciągniki są dla chłopów a nie dla dziewczyn to że wsiądzie do jadącego ciągnika z ustawionym ręcznym gazem
i będzie kierować to nie znaczy że umie jeździć ciągnikiem

Mylisz się :D ja od 2 lat jeżdze ciągnikiem i nie jest z ustawionym ręcznym gazem. daj mi ciągnik a pojade ci wszedzie bo kazałabym ci jezdzic w takich górach jak moje to bys sie przekonał, że nie da sie tylko kierowac ale trzeba miec jakies doświadczenie i troche pomyślunku.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? Dzisiaj, 15:01
  •  

#82 Share Kingula

Kingula

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 17:35

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? Chyba każdy z przyszłych kierowców i na pewno ty @dominator ciągnika zaczynał od kierowania jak rodzic gaz ustawił i bieg wrzucił ja ciągnikiem oczywiście umiem jeździć ale przyznam się że mam większe pojęcie do ciągników z silnikiem perkins

#83 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 22:54

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? No to bardzo fajnie że tyle dziewczyn z AF umie ciągnik prowadzić :]
A co do dominatora to chyba każdy tak zaczynał że rodzice wrzucili bieg dali gazu a ty tylko trzymałeś kierownicę...
Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 17:10

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? osobiście potrafię jeździć kilkoma ciągnikami( MF, C-330, c-360, c-355,zetor, case 1056. c-360 3P) nie jeżdziłam jeszcze T25 ale to nadrobię, i ku zaskoczeniu co niektórych potrafię jeździć i nikt nie musi mi biegu wrzuca ani ustawiać gazu:P jeżdżę po drogach publicznych z przyczepami i nie tylko, jeśli chodzi o uprawę pola tez idzie mi nie najgorzej wszelkie formy orki, bronowanie, sianie nawozu oraz zboża itd, nawet umiem już jeździć z rozrzutnikiem załadowanym do pełna, raz nawet z prasa jeździłam, ale tylko raz:( wiec drodzy koledzy jeszcze was mogą koleżanki z forum mile zaskoczyć:P serdecznie pozdrawiam

#85 Share szczygel18

szczygel18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim wieś a zwłaszcza aspekty ekonomiczne, prognozowe itp

Napisany 10 styczeń 2009 - 12:30

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? No to ja się pochwale moja mam jeździ MF-255 Zetorem 6748 Pronarem 82 SA wykonuje proste czynności np zgrabia mi siano na wałki a ja prasuje, wałuje itp Jak to w gospodarstwie żadna para rak się nie marnuje
Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

#86 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 10 styczeń 2009 - 12:42

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? Mam trzy siostry i nieraz jeździły Ursusem C330 ale tylko przy zbieraniu siana gdzie jest sprzęgło i gaz wiedzą bo ze zmianą biegów mają już problemy.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#87 Share niki

niki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 20:55

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? Ja umiem jeździć ;) Mnie brat i tata nauczyli jeździć, i na żniwach też pojeżdżam od czasu do czasu i przy zbieraniu siana też od czasu do czasu ;)

#88 Share zetorek12

zetorek12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 21 luty 2009 - 20:22

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? moja ciotka (ta od domowego wina ) jeździ bez prawka jednemu już płot rozwaliła ursusem 3512 bo lewarek przewrócił się jej pod sprzęgło
Moja Mama jak jedyna kobieta we wsi ma prawo jazdy i jeźdź ciągnikiem
ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

#89 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 22 luty 2009 - 09:54

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? Dwa lata temu z siostrą jeździłem po słomę i prowadziła ROAD TRAIN MFem <_<
all rights reserved

#90 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 14:18

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? moja kuzyna kiedys miala podjerzac to 7latek jechal lepiej od niej miedzy snopkami niz ona tylko ze chlopak mial za male nogi i nie siegal do pedałów .. a jak chcial spac to uciekł nam z pola taki marudny kierowca z niego .. i jak mial jechac MF 255 to tez krecil nosem bo nie mial wspomagania i zle mu sie siedzialo ale Zetorem jezdzil i jezdzil.. zobaczymy jak w te wakacje popisze sie za kolkiem moze siegnie do sprzegła .. ale potrawi podjezdzac trzeba mu to przyznac nie ma tej wpray co i kuzyni ale ile on ma lat a ile my .. ale lepiej smiga niz kuzyn co ma 12 lat czu kuzynka co sie ciagle chwali ze zdala prawko na samochod za pierwszym razem .. a 7 latek lepiej smiga od niej za kolkiem ciagnika..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Bella

Bella

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 03 marzec 2009 - 14:12

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? Ja mam prawko kat. B iT od 16 -ego. roku życia .Traktorem i samochodem umiem jeżdzić od 10 -ego. W polu bronuje , uprawiam pod siew agregatem ; :) orałam na zimę pługiem obrotowym .Kombajnem z pomocnikiem młóciłam jęczmień. <_< :) :)

#92 Share boosky

boosky

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Zainteresowania:Rodzina, mechanika, rolnictwo.

Napisany 20 marzec 2009 - 12:31

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? Moja siostra boi sie sprzęgła puścić w traktorku jak podjeżdza i zbieramy kostki słomy. breche mam z tego <_<
... bo wszystko zaczyna się w głowie

#93 Share Alex16

Alex16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:-gry
    -piłka nożna
    -napoje%:)

Napisany 20 marzec 2009 - 12:55

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? A co do dominatora to chyba każdy tak zaczynał że rodzice wrzucili bieg dali gazu a ty tylko trzymałeś kierownicę..
ja tak nie zaczynałem po prostu wujek kazał mi podjechać pod pług no i pod jechałem

#94 Share ageimuk

ageimuk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 17 luty 2010 - 12:41

A co do dominatora to chyba każdy tak zaczynał że rodzice wrzucili bieg dali gazu a ty tylko trzymałeś kierownicę..
ja tak nie zaczynałem po prostu wujek kazał mi podjechać pod pług no i pod jechałem

to ja odnowie temat bo moja zona i corki i synawie tez tez umieja jezdzic ciagnikami tylko ze zona nieraz musi sama orac siac jak mnie niema jezdzila tez kombajnem ale pod moim bokiem a unas sa gory

#95 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 26 luty 2010 - 22:16

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? Ja też potrafię jeździć ciągnikiem :D Potrafię też wykonać wszystkie zabiegi podorywka,orka itd.

Marzy mi się, żeby ktoś w końcu dał mi pokierować kombajnem, bo dotąd to jedynie jako "pasażera" mnie wozili :P
Myślę, że ktoś kiedyś spełni to moje małe marzenie ;)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#96 Share przemek1025a

przemek1025a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 26 luty 2010 - 23:33

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? no brawo moje panie bardzo się ciesze że na AF jest tyle utalentowanych kierowców co śmigają ciągniczkami (żeby moja żonka też miała taki zapał). Najważniejsze to chęci! i nie zrażajcie sie docinkami "co ludzie powiedzą" albo że baba się nie nadaje, bo ci co tak twierdzą to poprostu boją się żeby nie byl ktoś od nich lepszy, a dominatora to pewnie mama nie dopuszcza do kierownicy i oto taki cięty. Karolcia jeśli tylko chcesz spełnie twoje marzenie ;)

#97 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 27 luty 2010 - 00:04

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? zgadzam się z przedmówcą i gratuluje talentu i umiejętności drogie panie... a głupimi tekstami nie ma co się przejmować poprostu niektórzy faceci boją się że okaże się że kobiety mają wieksze zdolności w prowadzeniu ciągników i nie tylko(samochody i inny sprzęt) niż oni sami... pozdro
KPK Kumurun Team...

#98 Share wioleta

wioleta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 12:56

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? ;)

Edytowany przez wioleta, 13 maj 2011 - 23:06.

#99 Share profus2

profus2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 16:56

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? Ja na szczęście nie mam konkurencji moje siostry nie umieją jedna trochę potrafi tylko zgasić Ferdka 255 :)

Mam jeździła dopóki ja jej nie wyeliminowałem a z tatą nigdy się nie kłócimy kot czym jeździ ja zawsze do taty "Ty czerwonym a ja zielonym " i po sprawie
John Deere-jedyny słuszny odcień zieleni:P
Pozdrawiam wszystkich sadowników !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 02 marzec 2010 - 17:23

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? Ja nie mam żeńskiej konkurencji bo nie mam siostry a szkoda fajnie było by patrzeć jak siostra wywija ciągnikiem... mama trochę jeździła dopóki nie zrobiłem prawka i od tej pory ja z ojcem jeżdże i niekiedy młodszy brat...
KPK Kumurun Team...